Koncert  zespołu Hope („Name It”).

Koncert zespołu Hope („Name It”).

20 marca 2019 Wyłączone przez redakcja

MENAGO i Góra Muzyki zapraszają na koncert promujący najnowsze wydawnictwo zespołu Hope („Name It”). Hopeto czołowi reprezentanci polskiego rapcore’u, z powodzeniem sprawdzający się na krajowych i zagranicznych scenach. W ciągu wieloletniej działalności dzielili scenę z legendami pokroju Limp Bizkit, Body Count, Head PE.

Hope to również laureaci popularnego programu Must Be the Music, a także eliminacji do Przystanku Woodstock. W sumie na „Najpiękniejszym festiwalu świata” Poznaniacy wystąpili czterokrotnie – w latach 2012, 2013, 2015 i 2018. Zespół z powodzeniem występował również za granicą, m.in. w Rosji, Niemczech, Szwajcarii, Czechach, Bułgarii oraz na Ukrainie.

Na ich koncie znajdują się 3 albumy studyjne („Join The Gang”, „Da Best Of” oraz najnowszy „Name It”). Premierowy album ukazał się w sprzedaży 18 stycznia bieżącego roku. Jest dostępny na najpopularniejszych serwisach streamingowych oraz na YouTube, a także w najlepszych sklepach muzycznych na terenie całego kraju.

Zespół wyrusza w trasę już 22.02.19. Pierwsza, wiosenna część trasy koncertowej, obejmuje prawie 20 miast. Na scenie z wyżej wymienionymi zagrają również m.in.: Trzynasta w Samo Południe,Gentuza, Męczenie Owiec, Mr. Tea, Mescalero, Burn The Map, Synthetic Blast, Rapto Łapto.

Sarang: Muzyka tego chorzowskiego składu jest wypadkową szerokich inspiracji grupami takimi jak Deftones, Drowning Pool, Incubus czy Sevendust. Zespół w roku 2015 podczas serii koncertów promował swój debiutancki album „Prisoners”. Obecnie Sarang pracuje nad materiałem na nową, długogrającą płytę.

 

Szczegóły trasy znajdziecie tu: https://www.facebook.com/pg/goramuzyki/events/

CHORZÓW 22.03  https://www.facebook.com/events/243075833286833/

 

Hope:

https://www.facebook.com/OfficialHopeFan/

Teledysk do singla promującego nowy album:

HOPE – MIŁO: https://youtu.be/RKP_ceHFN0s

Sarang:

https://www.facebook.com/soundsofsarang/

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci

pinterest