MENAGOi Góra Muzyki zapraszają na koncert promujący najnowsze wydawnictwo zespołu Trzynasta w Samo Południe („II”)

MENAGOi Góra Muzyki zapraszają na koncert promujący najnowsze wydawnictwo zespołu Trzynasta w Samo Południe („II”)

8 marca 2019 Wyłączono przez redakcja

MENAGOi Góra Muzyki zapraszają na koncert promujący najnowsze wydawnictwo zespołu Trzynasta w Samo Południe („II”). Zespół Trzynasta w Samo Południe zdobył serca publiczności udziałem w programach telewizyjnych Must Be the Music oraz X-Factor. Slot Art, Czad Festiwal, Eleven Bike Fest  – to tylko nieliczne festiwale na których można było ich zobaczyć. Dwukrotni goście Najpiękniejszego Festiwalu Świata, Woodstockowej Dużej Sceny, na której jako laureaci Złotego Bączka porwali 80 tysięczny tłum. Grali u boku takich artystów jak: Uriah Heep, Perfekt, Kult, AcidDrinkers, Lady Pank,  Ira,  Dżem czy Big Cyc. Stali i pożądani bywalcy zlotów motocyklowych.  Laureaci nagrody „Polski Debiut Rocku” Antyradia.

Wracają po przerwie z nową energią i materiałem pod tytułem „II” (premiera 22.02.2019)! Płyta zawiera 13 kompozycji w większości zaśpiewana jest po polsku.

Głodni sceny, koncertów, szykują mocne rockowe uderzenie na polskiej scenie muzycznej. Pora na to aby i was przygniótł rock’n’rollowy walec drogowy robiąc miazgę z uszu i deprawując wasze umysły.

Mescaleroto skład grający mocno osadzony w korzeniach rock’n’rolla hard rock, który jednak, z racji różnorodnych zainteresowań muzycznych poszczególnych członków zespołu, nie zamyka się w skostniałej formie, ale czerpie z tego, co dziś najlepsze w dziedzinie „ostrej” muzyki, uzyskując wybuchową mieszankę tradycji z nowoczesnością. Komponują utwory skoczne i energiczne, tak aby tuptanie i ruchy taneczne były wykonywane wspólnie i bez wcześniejszego przygotowania. Idea jest jedna! Dobra zabawa – wtedy wiesz, że jest naprawdę dobra.

 Szczegóły trasy znajdziecie tu: https://www.facebook.com/pg/goramuzyki/events/

CHORZÓW 09.03https://www.facebook.com/events/2459473290748058/

 Trzynasta w Samo Południe:

https://www.facebook.com/trzynasta/

Singiel promujący nowy album:

Trzynasta w Samo Południe – MIASTO https://youtu.be/h7K8BxHHgvs

Mescalero:

https://www.facebook.com/MescaleroPL/

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci

pinterest