Najlepsza przyjaciółka – Izabela M. Krasińska – recenzja

Najlepsza przyjaciółka – Izabela M. Krasińska – recenzja

15 marca 2019 Wyłączone przez redakcja

Asia i Kuba są szczęśliwą parą i planują razem wspólną przyszłość. On jest towarzyski i przebojowy, ona – raczej introwertyczna i skryta. Dlatego gdy dziewczyna na lekcjach francuskiego poznaje Elwirę, Jakub uznaje to za dobry znak.

Kobiety szybko przypadają sobie do gustu i nawiązują głęboką relację pełną zaufania. Asia zaczyna spędzać z przyjaciółką coraz więcej czasu. Jednocześnie zauważa, że jej relacje z Jakubem stają się coraz bardziej napięte. Na szczęście kobieta ma przy sobie Elwirę, bratnią duszę, która zawsze ją pocieszy i pomoże znaleźć wyjście z każdej trudnej sytuacji.

„Bo przyjaciele zawsze chcą dla nas jak najlepiej, prawda?”

Asia i Kuba to para z 4-letnim stażem, jakich wiele. Mieszkają razem, jest im dobrze i planują wspólną przyszłość. Asia jest skromną i nieśmiałą osobą, która najchętniej wieczory spędzałaby w domu, nie ma przyjaciółki nad czym czasami ubolewa. Pracuje jako fryzjerka i poznajemy jej losy w momencie jak ma problem w pracy z zazdrosnymi współpracownicami. Kuba jest towarzyski i przebojowy, krótko mówiąc to on gra pierwsze skrzypce w ich związku.
Asia zapisuje się na kurs francuskiego, gdzie poznaje skrytą bibliotekarkę o imieniu Elwira. Mimo tego, że obie są raczej odludkami przypadają sobie do gustu i zaczynają się umawiać na kawę itd. Asia cieszy się, że ma wreszcie kogoś komu może zwierzyć się z tak zwanych: babskich spraw, zaczyna ufać Elwirze. Dziewczyny coraz więcej do siebie piszą i spędzają razem wiele czasu, co wpływa negatywnie na relację Asi z Kubą.
„Elwira była pierwszą osobą, która pokazała Joannie, że nie musi się godzić na to, co jej nie odpowiada, że ma prawo mówić „nie” i postępować według własnego uznania.”
[themoneytizer id=”26206-28″]

 

Asia zaczyna się zmieniać pod wpływem nowej przyjaciółki i dostrzegać wiele wad w swoim obecnym życiu i relacjach z ludźmi. Jak potoczy się dalej los tej trójki? Czy Kuba nie będzie zazdrosny o przyjaciółkę swojej narzeczonej? Kim tak naprawdę jest Elwira?

Autor:Izabela M. Krasińska

ISBN:9788379761456

Ilość stron:368

Oprawa:miękka

Data premiery:2019-02-27

Rok wydania:2019

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest