Debata o współczesnym sporcie

Debata o współczesnym sporcie

19 maja 2019 Wyłączono przez redakcja

„Współczesny rynek sportu w Polsce: organizacja i marketing imprez sportowych” to temat debaty, która już w najbliższy wtorek odbędzie się na Stadionie Śląskim. Wydarzenie organizowane jest przez Uniwersytet Ekonomiczny we współpracy ze spółką Stadion Śląski.

II Debata Koła Naukowego „Ekonomia Sportu”, działającego przy Katedrze Ekonomii na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach odbędzie się21 maja br. o godz. 16.00 w sali konferencyjnej Stadionu Śląskiego(wejście na stadion od strony obiektów treningowych przez recepcję pawilonu sportowo-hotelowego). Wstęp jest bezpłatny.


Tematem debaty będzie „Współczesny rynek sportu w Polsce: organizacja i marketing imprez sportowych”. W dyskusji udział wezmą przedstawiciele biznesu sportowego, wśród których znajdują się:

  • Barbara Świderska – prezes zarządu Grupa DE
  • Grzegorz Bednarski – prezes Tyski Sport S.A.
  • Michał Budny – właściciel Efekt Sport, Członek Komisji Szkolenia Podokręgu Zabrze
  • Krzysztof Klimosz – prezes spółki Stadion Śląski
  • Marcin Herra – prezes zarządu Arena Operator

Moderatorem debaty będzie dr Artur Grabowski – adiunkt w Katedrze Ekonomii Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.

Celem spotkania jest zapoznanie uczestników z praktycznymi aspektami organizacyjnymi, finansowymi i marketingowymi koniecznymi do przygotowania oraz przeprowadzenia różnych imprez sportowych na poziomie lokalnym, regionalnym, krajowym i międzynarodowym.

 Debata stanowić ma ponadto formę podsumowania drugiego roku działalności Koła Naukowego „Ekonomia Sportu”, którego opiekunem jest dr Artur Grabowski.

Stadion Śląski w ramach podjętej współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach jest współorganizatorem wydarzenia.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest