Designer Outlet Sosnowiec – obniżki cen

Designer Outlet Sosnowiec – obniżki cen

14 czerwca 2019 Wyłączono przez redakcja

Czerwiec to czas, kiedy w sklepach zaczynają pojawiać się pierwsze sezonowe wyprzedaże. Na początku obowiązywania promocji w sklepach, klienci mogą liczyć na największy wybór asortymentu oraz rozmiarów. W centrach outletowych już na początku miesiąca można znaleźć produkty w cenach do 80% niższych od cen regularnych – w sklepach regularnych na takie obniżki trzeba zwykle czekać aż do sierpnia.

Wielu klientów z zakupami – zwłaszcza tymi większymi, wstrzymuje się do nadejścia tzw. obniżek sezonowych, kiedy to mogą zrobić zakupy w cenach o 30-50% niższych od cen regularnych. Jednym z najlepszych okresów na zakupy w znacznie niższych cenach jest czerwiec. Obniżki w tym czasie to przede wszystkim gwarancja dużego wyboru asortymentu. Dla tych, którzy chcą odświeżyć i uzupełnić letnią garderobę już teraz, specjalną akcję pod hasłem Szalony Weekend w dniach 13 – 15 czerwca przygotowało centrum Designer Outlet Sosnowiec.

To, co odróżnia nasze centrum od innych galerii handlowych, to możliwość skorzystania z dużych rabatów już na początku sezonu wyprzedażowego. Dlatego przez 3 dni, od najbliższego czwartku aż do soboty Klienci będą mieć okazję do uzupełnienia letniej garderoby w cenach niższych nawet do 80%. W trakcie Szalonego Weekendu obowiązywać będą dodatkowe promocje – obniżki od najniższych cen na metkach będzie można znaleźć m.in. w salonie Samanta, Venezia czy Puma. Miesiące letnie to również sezon imprez okolicznościowych, dlatego warto skorzystać z przygotowanych przez nas dodatkowych rabatów m.in. na koszule, garnitury czy sukienki koktajlowe takich marek, jak Recman czy Taranko  – mówi Elżbieta Zygmunt, Marketing Manager Designer Outlet Sosnowiec.

[themoneytizer id=”26206-19″]

 

Szalony Weekend w Designer Outlet Sosnowiec odbędzie się w dniach 13 – 15 czerwca. Obniżki w tym czasie będą sięgały nawet 80% i obejmą asortyment ze wszystkich kategorii – odzieży, obuwia i galanterii skórzanej, biżuterii, artykułów sportowych, dla dzieci oraz wyposażenia domu.

Designer Outlet Sosnowiec to największe centrum outletowe w regionie, zlokalizowane tuż przy drodze S1 i w niedalekiej odległości od autostrady A4 (ul. Orląt Lwowskich 138). Bogata oferta ponad 100 marek (takich jak np. Nike, 4F, New Balance, Ochnik, Salomon, Adidas, Triumph, Pepe Jeans, Levi’s czy Guess) i cen niższych od 30 do 70% przez cały rok, daje najlepsze możliwości robienia zakupów. Część restauracyjna i bezpłatny plac zabaw dla dzieci uzupełniają wyjątkowe wrażenia zakupowe. Architektura outletu przypomina XIX-wieczną wiktoriańską uliczkę. Darmowy parking może pomieścić 1200 samochodów.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci

pinterest