Siedmiu mężów Evelyn Hugo – Taylor Jenkins Reid – recenzja

Siedmiu mężów Evelyn Hugo – Taylor Jenkins Reid – recenzja

28 czerwca 2019 Wyłączono przez redakcja

To spotkanie zmieni życie Monique. Młoda dziennikarka dostaje propozycję przeprowadzenia wywiadu z Evelyn Hugo – aktorką, która ma za sobą imponującą karierę w Hollywood. Warunek jest jeden: ta rozmowa nie może zostać opublikowana przed śmiercią artystki. Evelyn opowiada o tym, jak wyrwała się z biedy i trafiła do wymarzonego świata kina. Sława, pieniądze, skandale i blask reflektorów… W Hollywood nikt nie jest bez grzechu. Dlaczego Evelyn ma za sobą aż siedem małżeństw? Kogo kochała naprawdę? Jej życie kryje tajemnice, które nigdy nie powinny trafić na pierwsze strony gazet.

Fascynująca opowieść o miłości, sławie i bogactwie!

Nareszcie nadszedł czas, w którym Evelyn Hugo powie całą prawdę o swoim niesamowitym i skandalicznym życiu. Do przeprowadzenia wywiadu z kobietą zostaje zatrudniona Monique Grant. To spotkanie kompletnie zmieni życie dziennikarki.

Evelyn Hugo ma w swoim życiorysie zapisaną imponującą karierę w Hollywood. Aktorka opowiada o swojej drodze na szczyt, o tym jak wyrwała się z biedy i trafiła do świata blasku i reflektorów. Evelyn rozwijała swoją karierę od podróży do Los Angeles w latach 50′, aż po lata 80′, w których postanowiła opuścić showbiznes. W tym czasie Hugo miała 7 mężów. Czy któregoś z nich kochała na prawdę?

Monique poczuła ogromną więź z Evelyn. Tajemnice z życia Hugo nigdy nie powinny trafić na pierwsze strony gazet. Warunkiem przeprowadzenia wywiadu było to, że żadna wiadomość nie może trafić do prasy przed śmiercią aktorki.

Książka, która pokochały miliony Amerykanek.

Lektura obowiązkowa dla wszystkich fanów Marilyn Monroe i Audrey Hepburn! Gdyby Evelyn Hugo istniała naprawdę, byłaby ich najlepszą przyjaciółką albo… największą konkurentką.

źródło opisu: http://czwartastrona.pl/siedmiu-mezow-evelyn-hugo/

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest