Śmierć nadeszła wczoraj. Tom 18 Aleksandra Marinina – recenzja

Śmierć nadeszła wczoraj. Tom 18 Aleksandra Marinina – recenzja

29 lipca 2019 Wyłączono przez redakcja

Prezenter popularnego programu telewizyjnego Aleksander Ułanow, otrzymuje groźby, niedługo po tym jak jego znajomi pracy giną w eksplozji samochodu, ktoś straszy go podobnym losem. Niestety największym ciosem dla mężczyzny jest fakt, że morderstwo zleciła jego żona, bez której nie wyobrażał sobie dotychczas życia.

Caryca rosyjskiego kryminału uderza ponownie! W eksplozji samochodu ginie dwoje pracowników popularnego programu telewizyjnego. Niedługo potem jego prezenter, Aleksander Ułanow, otrzymuje groźbę, że wkrótce podobny los czeka także jego. Okazuje się, że zabójstwo zleciła jego żona, bez której Ułanow nie wyobraża sobie życia. Niespodziewanie mężczyzną zaczyna się interesować milicja,…

Zaraz potem mężczyzną zaczyna interesować się milicja, która w tym samym czasie prowadzi dochodzenie w sprawie zabójstwa pewnej wróżbitki. Jak się później okazuje te dwie sprawy może coś ze sobą łączyć..
Kultowa milicjantka Anastazja Kamieńska po raz kolejny wkracza do akcji, wyjaśnia okoliczności tajemniczego zamachu na prezenterów telewizyjnych. W tym samym czasie Tatiana Obrazcowa prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa wróżbitki, kobiety zmuszone będą połączyć swoje siły i wspólnie rozwiązać tę intrygującą zagadkę.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest