Sierpniowe propozycje programowe National Geographic Wild w Graficom

Sierpniowe propozycje programowe National Geographic Wild w Graficom

6 sierpnia 2019 Wyłączono przez redakcja

Sierpień w Kenii lub RPA? A może chłodniejsze regiony, np. Skandynawia? Bez względu na to, gdzie spędzasz swoje wakacje, National Geographic Wild z Graficom zabierze Cię na fascynującą wyprawę dokładnie tam, gdzie chcesz być. A jeśli jesteś typem turysty… kanapowego – w swoich programach pokaże, co Cię omija.

Sierpniowa ramówka jest zróżnicowana, jak pogoda na Helu. Podniesiony poziom adrenaliny zapewnią „Drapieżniki Południowej Afryki” i „Zoologia ekstremalna”. Równowagę emocjonalną przywróci film „Urodzone w Afryce: cykl życia”, w którym słodkie maleństwa z afrykańskich ostępów aż proszą się o przytulenie. National Geographic Wild zabierze nas także poza utarte szlaki parków narodowych Krugera i Masai Mara. Kto słyszał o jaskiniowych krokodylach z Gabonu? Poznamy również tajemniczych mieszkańców z rzadko odwiedzanych z kamerą regionów świata – odległego Tybetu i całkiem bliskiej Skandynawii.

 

DRAPIEŻNIKI POŁUDNIOWEJ AFRYKI

PREDATOR LAND
Premiery w czwartki od 1 sierpnia o godz. 21:00
(3×60 min)
Najwspanialsze parki narodowe Afryki? Większość pewnie wymieni te kenijskie i tanzańskie. Tymczasem dalej na południe ciągnie się kraina, gdzie turyści docierają rzadziej, a najbardziej zabójczy przedstawiciele afrykańskiej fauny mają się świetnie. To Republika Południowej Afryki, kraj wspaniałych krajobrazów i ojczyzna wielkich drapieżników. Lwy? Są. Hieny? Także. Lamparty i gepardy? Jak najbardziej. National Geographic Wild zaprasza na wyprawę ich śladami. Uwaga, to szlak pełen ofiar!

URODZONE W AFRYCE: CYKL ŻYCIA

BORN IN AFRICA: THE CYCLE OF LIFE
Premiera w piątek 9 sierpnia o godz. 21:00
(1×60 min)
Każdy zwierzak był kiedyś mały i słodki! Nie dotyczy to wyłącznie naszych kanapowców, ale również ich dzikich kuzynów z Afryki. Dzięki National Geographic Wild zobaczymy pierwsze chwile maluchów, poznamy opiekuńczość ich matek lub całych stad i poznamy skomplikowane realia rodzicielstwa na sawannie. Czasu na przystosowanie się do ultratrudnych warunków jest niewiele, a to właśnie na najmłodszych czyha najwięcej zagrożeń.
Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest