Najnowsze trendy w robotyzacji produkcji – poznasz je już w październiku

Najnowsze trendy w robotyzacji produkcji – poznasz je już w październiku

17 września 2019 Wyłączono przez redakcja

Marzy Ci się smart factory? Chcesz wzbogacić swoją wiedzę z zakresu robotyzacji produkcji i najnowocześniejszych rozwiązań? W takim razie zapraszamy już 23 października do Bytomia na Konferencję Techniczną Axon Media.

Roboty przemysłowe i współpracujące w zakładach produkcyjnychto spotkanie przeznaczone dla osób, które chcą w swojej firmie korzystać z najnowszych cyfrowych rozwiązań. Najbliższe wydarzenie z tej serii odbędzie się już 23 października. Podczas konferencji dowiesz się, w jaki sposób zwiększyć zyski i efektywność produkcji oraz jak zadbać o bezpieczeństwo. O sprawdzonych sposobach i rozwiązaniach opowiedzą prelegenci z firm takich jak Balluff, FANUC, Murrelektronic, Omron czy też Pepperl+Fuchs.

Po części wykładowej odbędą się warsztaty dotyczące m.in. programu Vision Assistant oraz bezpieczeństwa dla stanowisk zrobotyzowanych. Warsztaty przeprowadzą specjaliści z firm ifm electronic oraz Omron.

W czasie konferencji skorzystasz także z przerwy kawowej i ciepłego poczęstunku, obejrzysz stanowiska wystawców z branży oraz nawiążesz wartościowe biznesowe relacje. Jako uczestnik otrzymujesz pakiet materiałów oraz imienny certyfikat na zakończenie spotkania.

Udział jest całkowicie bezpłatny. Wystarczy się jedynie zarejestrować na stronie wydarzenia. Liczba miejsc ograniczona, dlatego zachęcamy do zapisywania się już dziś: http://www.axonmedia.pl/konferencje/program/roboty-przemyslowe-pazdziernik-2019-bytom/

Zapraszamy do rejestracji!

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest