Sezon 1: Przyjaciele. Na dobre i na złe – Magdalena Trubowicz – recenzje

Sezon 1: Przyjaciele. Na dobre i na złe – Magdalena Trubowicz – recenzje

1 września 2019 Wyłączone przez redakcja

Jedna kamienica, dwa mieszkania, siedmioro przyjaciół – niech nie zmyli Was ten scenariusz, takiej książki jeszcze nie było! Czy aby sama przyjaźń wystarczy, aby ich relacja przetrwała? Tego oraz wielu innych dowiecie się czytając najnowszą książkę Magdaleny Trubowicz.

Magdalena Trubowicz –  optymistka i marzycielka. Z wykształcenia magister inżynier logistyki, z zamiłowania twórca różnorakich form pisanych i zapalona kucharka. W 2001 roku laureatka nagrody za najlepszą recenzję programu TVP „Zwyczajni – niezwyczajni”. Mama dwóch uroczych urwisów – Sławka i Mirka. Żona, córka, siostra, przyjaciółka. Autorka czterech świetnie przyjętych powieści dla kobiet.​​ Zawsze z głową pełną pomysłów.

Kłócimy się, wyzłośliwiamy, ale przede wszystkim rozmawiamy. Spędzamy ze sobą mnóstwo czasu. Szukamy swoich drugich połówek i pomagamy w tych poszukiwaniach innym. Jesteśmy przyjaciółmi. Wiemy, że możemy na siebie liczyć, jesteśmy dla siebie wsparciem i będziemy ze sobą zawsze – na dobre i na złe.

Bo przecież najlepszych przyjaciół poznaje się w kamienicy!

Przezabawna seria o grupie przyjaciół, których połączył wspólny adres i to samo poczucie humoru. Poznajcie Cypiska, Alicję, Krzyśka, Igę, Karolinę i Karola i dajcie się zaskoczyć – to historia inna niż wszystkie!

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest