„Wrzuć hasło!” dla Anity Włodarczyk. Trwa konkurs Stadionu Śląskiego

„Wrzuć hasło!” dla Anity Włodarczyk. Trwa konkurs Stadionu Śląskiego

9 września 2019 Wyłączono przez redakcja

Jeszcze do 10.09.2019 r. na oficjalnym profilu Stadionu Śląskiego na Facebooku  trwa konkurs „Wrzuć hasło!”, w którym do wygrania jest koszulka z autografem ambasadorki Stadionu Śląskiego, Anity Włodarczyk, oraz zestawy stadionowych gadżetów.

Zadaniem uczestników konkursu jest ułożenie hasła dopingującego mistrzynię olimpijską, świata i Europy w rzucie młotem, Anitę Włodarczyk, do szybkiego powrotu do zdrowia po przebytej operacji, pomagającego w codziennych treningach i zawodach przygotowujących ją do występu na igrzyskach olimpijskich w Tokio w 2020 r. Hasła należy dodawać                                   w komentarzach pod postem konkursowym na profilu stadionu. (https://www.facebook.com/StadionSlaski%20%20/photos/a.135635009800036/2858751750821668/?type=3&theater)

Do prowadzonego od kilkunastu dni konkursu zgłoszono już kilkadziesiąt haseł. Po jego zakończeniu wybrane zostaną 3 najlepsze, a ich autorzy nagrodzeni zostaną gadżetami Stadionu Śląskiego. Następnie, wspólnie z naszą ambasadorką, spośród 3 nagrodzonych haseł zostanie wyłonione to jedno, z którym Anita Włodarczyk będzie się przygotowywać do występu na igrzyskach olimpijskich w Tokio. Autor najlepszegohasła otrzyma także koszulkę                  z autografem naszej ambasadorki.

Przypomnijmy, że Anita Włodarczyk, z powodu kontuzji i przebytej operacji nie wystąpi                 w tegorocznych mistrzostwach świata w Dosze w Katarze i jej najbliższym celem jest start            w 2020 roku na igrzyskach w Tokio i obrona mistrzowskiego tytułu.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest