Otwórz sobie CANAL+ i obejrzyj premierowy odcinek serialu „Żmijowisko”

Otwórz sobie CANAL+ i obejrzyj premierowy odcinek serialu „Żmijowisko”

28 października 2019 Wyłączono przez redakcja

Otwórz sobie CANAL+

W niedzielę 3 listopada odbędzie się premiera nowego serialu kryminalnego CANAL+ „Żmijowisko”. Z tego powodu też lokalny operator telewizji kablowej i internetu światłowodowego Graficom odkoduje dla Państwa CANAL+ na 24 godziny. Premierowy odcinek serii zostanie wyemitowany o godz. 21:30.

„Żmijowisko” to oryginalna produkcja CANAL+ na podstawie popularnej książki Wojciecha Chmielarza. To współczesny konflikt pokoleń z tragedią w tle. Ile człowiek jest w stanie zrobić dla swoich dzieci i jak wiele może to kosztować.

Serial opowiada historię grupy trzydziestoparoletnich przyjaciół ze studiów, którzy wyjeżdżają ze swoimi dziećmi na wakacje do letniska „Żmijowisko”. Pewnego wieczoru, w trakcie zakrapianej alkoholem imprezy, znika 15-letnia Ada, córka Arka i Kamili. Rozpoczynają się zakrojone na wielką skalę poszukiwania, jednak dziewczyny nie udaje się odnaleźć. Rok później jej ojciec wraca na miejsce tragedii, aby wznowić poszukiwania.

Reżyserem wszystkich odcinków serialu jest Łukasz Palkowski („Belfer”). W rolach głównych wystąpią m.in.: Paweł Domagała, Agnieszka Żulewska, Cezary Pazura, Piotr Stramowski, Wojciech Zieliński. W obsadzie znaleźli się także Joachim Lamża, Davina Reeves-Ciara, Szymon Piotr Warszawski, Stanisław Cywka, Kamila Urzędowska, Hanna Koczewska, Marta Malikowska, Małgorzata Klara.

CANAL+ będzie odkodowany od godz. 6:00 w niedzielę 3 listopada, przez 24 godziny.

Kanał będzie odkodowany dla abonentów sieci Graficom którzy maja pakiet Mini i Wielotematyczny oraz dla pakietów Plus.

Jeśli pojawi się informacja o niedostępności kanału, prosimy zresetować dekoder.

Na co dzień kanał CANAL+ dostępny jest w pakiecie CANAL+ PRESTIGE i CANAL+ SELECT na pozycji 145.


Otwórz sobie kanał

Aby oglądać CANAL+ bez dodatkowych opłat, okno należy sobie otworzyć samemu. Wystarczy „wyklikać” z pilota lub w JAMBOX Panelu wskazany pakiet.

Najnowszy pakiet nosi nazwę:

.Otwarte okno CANAL+ (premiera serialu Żmijowisko)

Po „zamknięciu okna” pakiet wyłączy się automatycznie, nie będą się z tym wiązały absolutnie żadne opłaty.

Otwórz sobie darmowy pakiet od razu w JAMBOX:

Z komputera/smartfona    Z pilota

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest