MIĘDZYNARODOWY, CHARYTATYWNY WIECZÓR KULTURY „GRAMY DO KOŃCA”

MIĘDZYNARODOWY, CHARYTATYWNY WIECZÓR KULTURY „GRAMY DO KOŃCA”

14 listopada 2019 Wyłączono przez redakcja

Stowarzyszenie muzyczno teatralne Freeland zaprasza wszystkich mieszkańców, Chorzowa, oraz chętnych, wrażliwych na piękno i kulturę innych narodów – na ciekawe zestawienie dwóch stylów tanecznych – ludowego w wykonaniu zespołu „SŁONECZKA” – gości z miasta partnerskiego Tarnopol oraz tańca nowoczesnego , który zaprezentuje  Stowarzyszenie Freeland. Wydarzenie nosi nazwę : MIĘDZYNARODOWY, CHARYTATYWNY WIECZÓR KULTURY „GRAMY DO KOŃCA”

Wieczór wzbogaci występ wokalny artystów z obu grup oraz Jagoda Labus , dla której podczas tego spotkania będzie prowadzona akcja charytatywna na operację, która pomoże przywrócić Jej  sprawność.  Pasją Jagody  jest pływanie, które uprawia od najmłodszych lat. W tej dziedzinie sportu odnosi swoje pierwsze sukcesy. Fundacja „Gramy do końca” pomagająca niepełnosprawnym sportowcom, która jest partnerem wydarzenia przeprowadzi zbiórkę oraz licytację na rzecz naszej bohaterki.

Wydarzenie będzie miało charakter charytatywny i odbędzie się 22 listopada w Starochorzowskim Domu Kultury  ul. Siemianowicka 59, o godz. 18 00,

wstęp za 1 zł.

Podczas  pobytu naszych gości w Chorzowie  organizujemy również  kameralne spotkanie z Jagodą oraz z artystami z Tarnopola w CUMIE – również partnera wydarzenia , na ul. Wolności 3, w trakcie, odbędzie się interesujący  wykład historyka, który podejmie temat ” WSPÓŁCZEŚNI TWORZĄ NOWĄ KULTURĘ „. Popołudnie  w CUMIE planujemy zrealizować 22 listopada czyli w  piątek o godz 13 00 – wstęp wolny. Zapraszamy wszystkich chętnych…

Już dziś pragnę gorąco podziękować w imieniu Jagody i artystów, za każdy gest aktywności, życzliwości z państwa  strony – po prostu bądźcie z nami tego wieczoru oraz w CUMIE!

Tu są dostępne linki:

żródło: Grzegorz Nowak przedstawiciel Freeland

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci

pinterest