Graficom – Promocja za bezcen z ZUPEŁNIE NOWYM PAKIETEM od 1 grudnia!

Graficom – Promocja za bezcen z ZUPEŁNIE NOWYM PAKIETEM od 1 grudnia!

5 grudnia 2019 Wyłączono przez redakcja

W sieci lokalnego operatora Graficom na platformie JAMBOX mobile – Promocja za bezcen z ZUPEŁNIE NOWYM PAKIETEM od 1 grudnia!

Promocja za bezcen z ZUPEŁNIE NOWYM PAKIETEM od 1 grudnia!

„Promocja za bezcen” to obniżone pakiety telefonii komórkowej i internetu już od 14,90 zł miesięcznie! – Graficom.pl

Przedłużamy promocję do końca stycznia 2020 roku i dodajemy zupełnie nowy, specjalny pakiet głosowy ULTRA 30 GB (w promocyjnej cenie 39,90 zł)

Każdy, kto do 31 stycznia br. zamówi jeden z sześciu pakietów oferowanych przez JAMBOX mobile, będzie płacił obniżony abonament przez cały okres trwania umowy.

JAMBOX mobile to rozmowy, SMS-y, MMS-y i transmisja danych z każdego miejsca na świecie. Usługa działa na sprawdzonej sieci mobilnej PLUS (Polkomtel) i obejmuje dwie taryfy. Pierwsza z nich, GŁOS+SMS+MMS+LTE to cztery pakiety podstawowe w cenach promocyjnych od 14,90 zł/miesiąc. Na drugą taryfę składają się samodzielne pakiety transmisji danych.

Abonenci JAMBOX mobile mogą również korzystać z usługi JAMBOX go!, czyli telewizję na żywo na komputerze, smartfonie i tablecie. W usłudze jest dostępne 170 kanałów, z których aż 122 można także oglądać poza miejscem zamieszkania.

Przenieś swój numer do JAMBOX mobile!

Regulamin promocji dostępny jest w biurze Graficom.

JAMBOX mobile

Więcej informacji o usłudze JAMBOX mobile znajduje się pod adresem: www.jambox.pl/mobile oraz w biurach operatorów ISP, świadczących usługi JAMBOX.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest