Chorzów gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

Chorzów gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

11 stycznia 2020 Wyłączono przez redakcja

Już w najbliższą niedzielę wolontariusze w całym kraju i w wielu miastach na świecie będą zbierać pieniądze dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. W naszym mieście będziecie mogli dorzucić się do puszek m.in. podczas meczu Drużyna Wielkiego Serca vs NAJki Polonia Bytom i maratonu zumby w Zespół Szkół Technicznych nr 1 w Chorzowie.

Spotkanie z Urszulą Dudziak, trening z himalaistką Magdaleną Gorzkowską, koszulka mistrza świata i solidna dawka hokejowych emocji. A co Ty wybierzesz żeby wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy? Chorzów jak co roku wspiera WOŚP, a mieszkańcy okazują swoją hojność poprzez wrzucanie datków do puszek, licytowanie na aukcjach charytatywnych czy też udział w imprezach z czerwonym serduszkiem.

Wielki mecz hokeja

W tym roku ponownie organizujemy – tak bardzo lubiany przez mieszkańców – wielki mecz hokeja. Drużyna Wielkiego Serca złożona między innymi z chorzowskich urzędników, artystów czy dyrektorów zagra z drużyną NAJki Polonia Bytom. Mecz odbędzie się 12 stycznia o godzinie 11:00 na lodowisku przy Centrum Handlowym AKS. W czasie meczu wśród kibiców będą obecni również wolontariusze z puszkami wielkiej orkiestry.

Na sportowo będzie także w szkole przy ul. Sportowej 23. To właśnie tam chorzowski sztab WOŚP organizuje maraton zumby! Od 15:00 do 20:30 aktywnie włączamy się we wspieranie orkiestry. Zapraszamy całe rodziny, bo podczas maratonu na sali będą dostępni też animatorzy, którym można powierzyć opiekę nad dzieckiem.

  • godz .15.00: animacje i zabawy dla najmłodszych poprowadzone przez animatora dla dzieci Nikolę Świtała- wstęp 5 zł (należy zabrać ze sobą obuwie zmienne).
  • godz.16.00: Maraton Zumby, który poprowadzą instruktorzy z Multi Fitness Club w Chorzowie; wstęp od 20 zł (należy zabrać ze sobą obuwie zmienne).
  • Przed Maratonem Zumby – odbędzie się pokaz artystyczny gimnastyczek z UKS Silesia.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to też czas wielu aukcji charytatywnych

W tym roku do zdobycia jest chociażby koszulka mistrza świata w żużlu Bartka Zmarzlika, który ostatnio został wybrany najlepszy sportowcem Polski w 2019 roku. Ponadto można stać się posiadaczem koszulki podpisanej przez multimedalistę olimpijskiego Kamila Stocha. O dobrą formę – dzięki licytacji treningu – można zadbać z Magdaleną Gorzkowską. Magda to była olimpijka, która została najmłodszą Polką, która zdobyła Mount Everest. Na rozmowy o muzyce, a może i wspólne śpiewanie – oczywiście dopiero po wygraniu licytacji – zaprasza Urszula Dudziak.

Zapraszamy do śledzenia i aktywnego udziału w aukcjach poprzez portal Allegro.

źródło UM Chorzów

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest