Gdy motywacji brak….Studio Modelowania Sylwetki.

Gdy motywacji brak….Studio Modelowania Sylwetki.

14 lutego 2020 Wyłączono przez redakcja

Wiele podejmowanych na własną rękę kuracji odchudzających kończy się niepowodzeniem. Entuzjazm, który towarzyszy nam na początku walki o szczupłą sylwetkę z czasem maleje, a motywacja spada, szczególnie, gdy efekty  nie są wystarczająco zadowalające.

Studio Modelowania Sylwetki
„Zacznę od jutra”, „dzisiaj jeszcze się skuszę, ale od jutra się odchudzam”, „od jutra już będę ściśle trzymać się diety” „od jutra…”. Ile razy i Tobie zdarzało się odchudzać od jutra? Jeśli rzeczywiście chcesz zadbać o swoją sylwetkę i samopoczucie, nie warto odchudzania odkładać na jutro. Trzeba znaleźć tylko odpowiednią mobilizację i wewnętrzną siłę, które pomogą nam w realizacji celu.

Psychika, a odchudzanie

Nasza psychika odgrywa znaczącą rolę w chwili, kiedy zdecydujemy się rozpocząć kurację odchudzającą. W niemałym stopniu to właśnie od niej zależy, czy wyznaczony cel zostanie osiągnięty. Podczas diety niezwykle ważne jest zarówno odpowiednie nastawienie jak i motywacja. Musimy mieć 100 proc. pewności, że nasze postanowienie jest słuszne i uzasadnione. Tylko wtedy możemy liczyć na sukces.

Poznając pierwsze efekty innowacyjnych działań już po trzech zabiegach będziemy przekonani do swojego pomysłu,  zabiegi oferowane przez Studio Modelowania Sylwetki w krótkim czasie zapewnią zadawalające efekty, a innowacyjna metoda będzie skuteczna zarówno dla Pań jaki i dla Panów. Dzięki temu chudnięcie, modelowanie sylwetki następuje odpowiednio szybciej. Efekty działania nie różnią się w od efektów tradycyjnych ćwiczeń. Metoda pobudza te same reakcje: przyczynia się do wzmocnienia mięśni, stymuluje rozkład tłuszczu, wzmaga produkcję kolagenu, likwiduje zwiotczenia, zwiększa metabolizm, usprawnia przemianę materii. 60-minutowa stymulacja mięśni odpowiada 6 – 8 godzinnemu wysiłkowi fizycznemu. Gimnastyka powoduje wzmocnienie mięśni i spalanie nagromadzonego tłuszczu. Posłużmy się przykładem: mięśnie brzucha mogą przy udziale aparatu wykonać 1200 ruchów na godzinę. Ile uda nam się wykonać w tym czasie skłonów?

Studio Modelowania Sylwetki

Realne cele

Nie zakładajmy na początku, że uda nam się schudnąć dużo w krótkim czasie. Lepiej wyznaczyć sobie mniejsze cele, łatwiejsze do zrealizowania, by móc motywować się każdym odniesionym sukcesem. Wyznaczenie sobie celu, którego nie będziemy w stanie zrealizować, poskutkuje spadkiem zapału i odejściem od zamierzonego celu. Pamiętajmy, by nie ważyć się codziennie. Nie otrzymamy w ten sposób miarodajnego wyniku, gdyż waga waha się w zależności od tego co zjemy, wypijemy, od pory dnia, czy aktywności fizycznej. Najlepiej ważyć się raz w tygodniu o tej samej porze dnia. Zobaczymy wtedy, czy nasze wysiłki przynoszą rezultaty. Studio Modelowania Sylwetki oferuje innowacyjną metodę elektrostymulacji. Nie musisz poprzez ciężki trening cardio wzmacniając swój metabolizm. Pomocną dłoń wyciągają do Was specjaliści z Studia Modelowania Sylwetki w Katowicach. Osiągnij efekty ćwiczeń aerobowych bez obciążania stawów! Zredukuj obwód bioder, pasa i ud o średnio 5 – 10 cm, po zastosowaniu terapii cieplnej uzyskasz spadek wagi średnio o 0,5 – 1 kg po zabiegu

Gdy nadejdzie kryzys

Jeśli mimo naszych usilnych starań efekty odchudzania są mizerne, nie należy się poddawać! Nie przejmujmy się niewielkim niepowodzeniem, tylko pomyślmy sobie, jak będziemy wyglądać za kilka tygodni czy miesięcy. Zwizualizujmy swoje marzenia! Masz zbyt obcisłe dżinsy lub przymałą bluzkę, w które chciałabyś się wcisnąć? Połóż je w widocznym miejscu w szafie i pamiętaj, że czekają na dzień, gdy je założysz. A jak wtedy będziesz się czuć? Bosko i przeszczęśliwie! Myśl pozytywnie – to podstawa powodzenia. Jeśli nie masz jednak wystarczająco silnej woli, może wsparcie specjalisty dietetyka okaże się pomocne?

Studio Modelowania Sylwetki to wsparcie i mobilizacja

Skupiamy się na kg tylko na cm poprzez użycie mięśni działamy na tkankę tłuszczową i spalamy ją, bez obciążenia stawów. Dobrym pomysłem bywa rozpoczęcie kuracji z drugą osobą, aby móc się nawzajem mobilizować. W naszym Studio z pomocą przyjdzie Twój opiekun, skutecznie dbając o wyniki. Również istotne będzie wsparcie eksperta. Dietetyk pomaże dopasować dietę do indywidualnych potrzeb organizmu, dzięki czemu łatwiej jest nam stosować się do zaleceń i osiągać zamierzone cele. Jego opieka zapewnia również poczucie bezpieczeństwa. Dzięki radom i wskazówkom łatwej jest pokonać chwile zwątpienia oraz zrozumieć reakcje organizmu, jakie zachodzą podczas całego procesu odchudzania. Mamy także pewność, że dieta przebiega prawidłowo, co daje nam duży komfort i spokój o własne zdrowie. Co więcej, stosowanie się do zaleceń specjalisty wyrobi w nas właściwe nawyki, które gwarantują utrzymanie idealnej sylwetki również po zakończeniu całego procesu. Specjalista jest więc bezcennym wsparciem merytorycznym i psychicznym w drodze o szczupłą sylwetkę i dobre zdrowie.

Od czego zacząć?

Dobrą okazją do rozpoczęcia współpracy z Studiem Modelowania Sylwetki będzie skorzystanie z organizowanych promocji. W ramach kampanii promocyjnej można skorzystać z bezpłatnej konsultacji, połączonej z pomiarami ciała, badaniem zawartości tkanki tłuszczowej oraz wody metabolicznej w organizmie. Na pierwszej wizycie w naszym Studio przeprowadzany jest szczegółowy wywiad dietetyczny wraz z dokładnymi pomiarami ciała. Na podstawie zebranych informacji w specjaliści w Studio zaproponują napewno skuteczne rozwiązanie zarówno dla Kobiet jak i Mężczyzn.

Zapraszamy

Studio Modelowania Sylwetki, Katowice, ul. Gliwicka 11 (obok pl. Wolności) tel. 796 807 003 – modelowaniesylwetkikatowice@gmail.com

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci

pinterest