Niebezpieczne i zadziwiające ewolucje w wykonaniu mistrzów

Niebezpieczne i zadziwiające ewolucje w wykonaniu mistrzów

29 lutego 2020 Wyłączono przez redakcja

Karkołomne ewolucje na lodzie i ponad nim, tańce solowe i w grupie, zaskakujące piruety i skoki – to wszystko zobaczyć będzie można podczas przedstawienia Holiday on Ice w pod koniec marca.

Widowisko jest zarówno interesujące, jak i chwilami niebezpieczne, a wiele osób będzie zdzwionych wysokim poziomem artystycznym rewii.

Godziny prób spędzonych na tafli lodowej i w sali ćwiczeń, to tak naprawdę codzienna praca artystów międzynarodowej rewii. Za to efekt jest powalający. Widzieliśmy widowisko kilka miesięcy temu i jestem przekonany, że zachwyci się nim również polska publiczność. Holiday on Ice to prawdziwe łyżwiarskie arcydzieło z udziałem największych mistrzów – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która zorganizuje wydarzenie w przyszłym roku.

O naprawdę dużym stopniu trudności, jaki Holiday on Ice prezentuje od wielu lat, niech świadczy fakt, że po wykonaniu skoku, łyżwiarze figurowi lądują na lodzie z nadzwyczajną siłą ponad 500 kilogramów. Jest to mniej więcej sześciokrotność ich własnej wagi. Dlatego też do rewii trafiają nieprzypadkowe osoby – medaliści krajowych i międzynarodowych mistrzostw w łyżwiarstwie figurowym na lodzie. Wysoki poziom rewii gwarantuje także niezrównana Katerina Witt, mistrzyni olimpijska, świata i Europy w tej dyscyplinie. Była sportsmenka jest ambasadorką Holiday On Ice.

Przedstawienie SHOWTIME w wykonaniu Holiday on Ice odbędzie się w pod koniec marca na Arenie Gliwice. Bilety można kupić za pośrednictwem strony prestigemjm.com. Na wydarzenie zaprasza Miasto Gliwice.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci

pinterest