Biuro rekrutacji wróciło na uczelnię

Biuro rekrutacji wróciło na uczelnię

24 maja 2020 Wyłączono przez redakcja

W głowach wszystkich kandydatów na studia roi się od wielu pytań – jaki wybrać kierunek? Studia stacjonarne czy niestacjonarne? Czy znajdę później pracę? Na wszystkie pytania odpowiedzą pracownicy biura rekrutacji w Wyższej Szkole Bankowej, którzy dziś wrócili do pracy stacjonarnej.

Po ponad dwóch miesiącach nieobecności na uczelni do swoich biurek wrócili dzisiaj pracownicy biura rekrutacji w Chorzowie.
– Dotychczas wszystkie działania związane z rekrutacją na studia prowadziliśmy wyłącznie zdalnie, z naszych domowych biur. Od środy, 20 maja, wszyscy kandydaci mogą odwiedzić nas w murach uczelni i osobiście dostarczyć niezbędne oryginały dokumentów– tłumaczy Katarzyna Furtacz, kierownik biura rekrutacji.
Wszyscy kandydaci mogą umówić się z pracownikami biura telefonicznie lub drogą mailowo na określoną godzinę. Na terenie uczelni, tuż przy wejściu głównym, pojawiła się także tzw. wrzutnia na dokumenty. Jak ona działa?
– Jeśli chcemy uniknąć bezpośredniego kontaktu z innymi osobami to dokumenty możemy dostarczyć również przez tzw. wrzutnie. Wszystkie dokumenty należy włożyć do oznaczonych kopert, które znajdują się przy wejściu, a następnie umieścić w wrzutni – tłumaczy Katarzyna Furtacz.
Dokumenty poprzez wrzutnie można dostarczać przez całą dobę. W godzinach wieczornych i nocnych kandydaci będą wpuszczani na teren uczelni przez jednego z pracowników.
– Cały czas przyjmowane są również zgłoszenia drogą elektroniczną. Skany dokumentów można wysłać na adres mailowy, a w dogodnym dla siebie terminie dostarczyć je drogą pocztową, poprzez wspomnianą wrzutnie czy osobiście do biura rekrutacji – dodaje Katarzyna Furtacz.
Praca w biurze będzie odbywała się z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa, w tym  dezynfekcji rąk, z zachowaniem bezpiecznego dystansu i obowiązkowego noszenia maseczek lub przyłbic.
Biuro rekrutacji w Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie pracuje od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 16.00. Katowicki oddział biura cały czas pracuje zdalnie.
Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest