Stadion Śląski powiększa Centrum Konferencyjno-Biznesowe

Stadion Śląski powiększa Centrum Konferencyjno-Biznesowe

8 maja 2020 Wyłączono przez redakcja

Na Stadionie Śląskim rozpoczęły się prace nad rozbudową Centrum Konferencyjno-Biznesowego. Powstająca przestronna sala umożliwi podział i aranżację zgodnie z oczekiwaniami użytkowników. Docelowo ma pomieścić ponad 500 osób.

Stadion Śląski ogłosił, że poszukuje wykonawcy do budowy nowej części Centrum Konferencyjno-Biznesowego. Obecnie obiekt dysponuje czterema salami konferencyjnymi, przestronnym foyer, a także nowoczesnymi lożami VIP. W planach jest jednak zagospodarowanie przestrzeni o powierzchni 1785m2. Powstanie tam pomieszczenie, które pozwoli na organizację wydarzeń dla ponad 500 uczestników.

Nowa sala będzie przestronna i umożliwi podział na mniejsze, dzięki czemu będziemy mogli wyjść naprzeciw oczekiwaniom organizatorów wszelkich eventów – mówi Bartłomiej Kowalski, Dyrektor Generalny Stadionu Śląskiego. – Oprócz tego całość będzie wyposażona w nowoczesny sprzęt multimedialny. Wszystko zostanie zintegrowane w taki sposób, aby niezależnie od wybranej kombinacji układu pomieszczeń i liczby uczestników organizator mógł w pełni komfortowo przeprowadzić przygotowane prezentacje, szkolenia itp. – dodaje Kowalski.

Inwestycja obejmuje nie tylko zagospodarowanie nieużywanych dotychczas przestrzeni, ale także przebudowę części obecnego Centrum. Wśród wymaganych prac znajdują się również te związane z wykonaniem instalacji elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych, przeciwpożarowych oraz innych, niezbędnych elementów. Na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Stadionu Śląskiego można znaleźć szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.Zainteresowane podmioty mogą składać oferty w siedzibie Spółki do dnia 15 maja 2020 r. do godziny 8:30.

Stadion Śląski to nie tylko arena wielkich wydarzeń kulturalnych i sportowych. Na co dzień Centrum Konferencyjno-Biznesowe, funkcjonujące od 2019 roku, jest idealnym miejscem do organizacji konferencji, spotkań biznesowych, szkoleń, czy też wszelkiego rodzaju eventów.

Stadion Śląski Sp. z o.o.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest