Konkurs Polskich Krótkich Metraży – Transatlantyk Festival 2020

Konkurs Polskich Krótkich Metraży – Transatlantyk Festival 2020

20 czerwca 2020 Wyłączono przez redakcja

Tansatlantyk Festival zaprasza młodych filmowców z Polski do udziału w Konkursie Krótkich Metraży. Zgłoszenia można przesyłać do 25 czerwca 2020 roku.

Do udziału w konkursie uprawnione są produkcje zrealizowane po 1 stycznia 2019, których długość nie przekracza 30 minut. Międzynarodowe jury przyzna uczestnikom trzy nagrody. Laureat pierwszego miejsca otrzyma 7 000 złotych, a zdobywca Wyróżnienia 3 000 złotych.

Bogaty, różnorodny program i inspirujące rozmowy z twórcami filmów – tak wyglądał Konkurs Polskich Krótkich Metraży na Transatlantyku w poprzednich latach – mówi Joanna Łapińska, dyrektor programowa festiwalu. Obecnie – w roku pandemii, zamkniętych kin i przymusowej izolacji, chcemy tym mocniej wspierać utalentowanych reżyserów krótkiej formy. Spotkajmy się w październiku na Śląsku, poczujmy znowu, że kino łączy.

Filmy konkursowe w formie linków można przesyłać organizatorom za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

REGULAMIN KONKURSU 

Zgłoszenia przyjmowane są do 25 czerwca 2020 roku.

10. Transatlantyk Festival odbędzie się w dniach 1-8 października na Śląsku. Festiwal Transatlantyk jest artystycznym pomostem pomiędzy dwiema dziedzinami sztuki: filmem i muzyką. Wytwarza niepowtarzalną przestrzeń kreatywnego współdziałania na styku tych dwóch światów.

Twórcą i Dyrektorem Festiwalu jest kompozytor, laureat Oscara® Jan A.P. Kaczmarek, a Dyrektor Programową – Joanna Łapińska. Organizatorem Festiwalu Transatlantyk jest Fundacja Transatlantyk Festival.

facebook.com/Transatlantyk
instagram.com/festivaltransatlantyk

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest