Bezpłatne inspekcje fotelików w fotelik.info Chorzów!

Bezpłatne inspekcje fotelików w fotelik.info Chorzów!

8 lipca 2020 Wyłączono przez redakcja
Centrum Bezpieczeństwa fotelik.info w Chorzowie, przez 3 dni (!!!) będzie bezpłatnie sprawdzać montaż fotelików w samochodach! Bezpłatne inspekcje fotelików w Chorzowie! Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców Śląska i okolic, na darmowe inspekcje fotelików samochodowych w Centrum Bezpieczeństwa fotelik.info! Jak umówić się na wizytę? 

W dniach 8,9 i 10 lipca w godzinach 12.00 – 20.00, Centrum Bezpieczeństwa fotelik.info w Chorzowie przy ulicy Racławickiej 30, przeprowadzi BEZPŁATNE INSPEKCJE FOTELIKÓW! Na czym to polega i dlaczego warto się zapisać?

  1. Na początek sprawdzana jest jakość fotelika oraz jego dopasowanie do samochodu i wzrostu, wieku, a także wagi dziecka. To pierwszy krok do ustalenia, czy dany sprzęt ma szansę prawidłowo zadziałać i ochronić swojego pasażera.
  2. Nawet najlepszy fotelik może zaszkodzić zamiast uratować życie, jeśli nie jest poprawnie zamontowany. Eksperci sprawdzają więc sposób montażu (w tym: prowadzenie pasa, stabilność, wybór ulokowania fotelika) oraz instruują rodziców.
  3. Nie można zapomnieć o sprawdzeniu danego urządzenia w bazie niezależnych testów zderzeniowych oraz na liście recall (lista modeli i serii fotelików, w których wykryto wady i usterki).
  4. Instruktaż to nie wszystko – teraz kolej na rodziców. Każdy z nich powinien powtórzyć i utrwalić wiedzę przekazaną mu przez instruktora oraz samodzielnie zamontować fotelik pod okiem eksperta.
  5. Dodatkowo opiekunom udzielane są indywidualne porady, eksperci pozostają do dyspozycji odpowiadając na wszelkie pytania.
  6. Jeśli okazało się, że dotychczas używany fotelik samochodowy jest niewłaściwy (np. przez wzgląd na jego niekompatybilność z kanapą samochodu lub kiepskie wyniki w testach fotelików), możemy przejść do usługi doboru fotelika, aby wybrać sprzęt, spełniający standardy bezpieczeństwa.

    ZADZWOŃ POD NUMER TELEFONU: 32 750 03 41, ABY UMÓWIĆ SIĘ NA BEZPŁATNĄ INSPEKCJĘ! HASŁO: FOTELIK POD PALMĄ! 🙂

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest