Odjechana sobota w Galerii AKS Chorzów

Odjechana sobota w Galerii AKS Chorzów

18 lipca 2020 Wyłączono przez redakcja

Carrefour wspiera aktywność fizyczną swoich klientów, a lato jest ku temu świetną okazją. Dla wszystkich sympatyków dwóch kółek, Carrefour Polska, właściciel i zarządca Galerii AKS Chorzów, organizuje „Odjechaną sobotę” – darmowy serwis rowerowy, któremu towarzyszy mnóstwo innych atrakcji. Wydarzenie, zorganizowane zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa sanitarnego, odbędzie się 18 lipca w godzinach 11.00-19.00.

Carrefour w ramach strategii transformacji żywieniowej wychodzi naprzeciw potrzebom konsumentów, którzy chcą żyć bardziej zdrowo, i angażuje się w wiele lokalnych oraz ogólnopolskich wydarzeń, których celem jest promocja zdrowia, zdrowego odżywiania oraz aktywności fizycznej.

Tym razem, klienci Galerii Handlowej AKS w Chorzowie będą mogli skorzystać z profesjonalnego serwisu rowerowego. Wystarczy jedynie zrobić zakupy w galerii i pokazać paragon.

Podczas „Odjazdowej soboty”, będzie można bezpłatnie skorzystać z ważnych usług serwisowych, takich jak czyszczenie i smarowanie łańcucha, kontrola zużycia napędu, regulacja hamulców i przerzutek, czyszczenie roweru, sprawdzenie wszystkich mechanizmów łożyskowych, dokręcenie nakrętek piast, sterów i korbowodu, regulacja ciśnienia w kołach – te wszystkie czynności nie są już problemem, jeśli powierzy się je specjaliście, a także otrzymać informacje o ogólnym stanie technicznym roweru, wyjaśnić wątpliwości i dowiedzieć się, jak samemu prawidłowo konserwować rower.

Dodatkowo, podczas „Odjazdowej soboty” w Galerii AKS Chorzów będzie można sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności w zakresie kolarstwa i jazdy na rowerze. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody.

Wydarzenie splata się z wakacyjną akcją Carrefour „Ceny dla każdego, lato na całego”, w ramach której sieć przygotowała dla swoich klientów wyjątkowo szeroką ofertę wydarzeń odbywających się w sklepach Carrefour w całej Polsce, a także szereg atrakcyjnych promocji cenowych. Carrefour jest także sponsorem głównym wyścigu Tour de Pologne, który wystartuje 5 sierpnia już po raz 77.

Bezpieczeństwo podczas eventu

W trosce o bezpieczeństwo uczestników „Odjechanej soboty”, z uwagi na pandemię, strefa zostanie ogrodzona. Przy wejściu do strefy uczestnik będzie mógł zdezynfekować ręce. Uczestnicy będą liczeni, żeby nie przekroczyć liczby 150 osób w strefie. Przy wejściu oraz w strefie zostaną ustawione tabliczki z infografiką zachęcającą do noszenia maseczki oraz przestrzegania zasad dystansu społecznego. Przy wejściu oraz wyjściu ustawiony zostanie regulamin strefy.

„Odjechana sobota” odbędzie się 18 lipca 2020 r. w godzinach 11.00-19.00, na parkingu Galerii AKS Chorzów przy ul. Parkowej 20, 41-500 Chorzów.

O Carrefour

Carrefour Polska to omnikanałowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce ponad 900 sklepów w 6 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów hurtowo-dyskontowych, osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 000 GLA oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

Carrefour, jako jeden ze światowych liderów handlu spożywczego, jest silną multiformatową siecią, która posiada 12 300 sklepów w ponad 30 krajach. Carrefour obsługuje 105 milionów klientów na całym świecie i wygenerował w 2019 roku sprzedaż w wysokości 80,7 miliarda euro. Grupa liczy ponad 325 000 pracowników, którzy pracują wspólnie, aby Carrefour został światowym liderem transformacji żywieniowej, oferując wszystkim klientom produkty spożywcze wysokiej jakości, ogólnie dostępne i w atrakcyjnej cenie. Więcej informacji na www.carrefour.com oraz na Twitterze (@GroupeCarrefour) i na LinkedInie (Carrefour).

Polityka biznesu odpowiedzialnego społecznie Grupy Carrefour opiera się na trzech filarach: zwalczanie wszelkich form marnotrawstwa, ochrona bioróżnorodności oraz wsparcie dla partnerów firmy.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest