Spektakle „Klimakterium” dostępne online już za 49 zł! Nie zwlekaj i zamów dostęp!

Spektakle „Klimakterium” dostępne online już za 49 zł! Nie zwlekaj i zamów dostęp!

18 grudnia 2020 Wyłączono przez redakcja

Szanowni Widzowie, zapraszamy do obejrzenia teatralnych hitów „Klimakterium i już” oraz „Klimakterium 2”. Niepowtarzalne spektakle, które gwarantują ponad dwie godziny świetnego humoru i rewelacyjnej zabawy dostępne teraz online.

Zamówienia indywidualne dla jednej osoby:

» Cena: 49 PLN

» Bilety indywidualne dostępne tutaj: https://spektakleonline.pl/

» Dostęp do jednego spektaklu: 48h (możesz oglądać wielokrotnie na różnych urządzeniach)

» Płatności obsługuje: PayU (szybkie płatności bankowe) oraz PayPal

Zamówienia dla grup:

» Cena: 49 PLN (zniżki powyżej 15 biletów)

» Czas dostępu dla grup ustalamy indywidualnie do zamówienia

» Możliwość wyświetlenia spektaklu dla wielu widzów korzystających z różnych urządzeń, w różnych miejscach w jednym czasie (spektakl wyświetlany jest jednorazowo w określonej dacie dla wszytkich widzów)

» Możliwość wyświetlenia spektaklu dla wielu widzów korzystających z różnych urządzeń, w różnych miejscach przez kilkudniowy czas trwania dostpu (spektakl wyświetlany jest wielorazowo dla każdego widza w czasie który sam wybierze)

W sprawie zamówień grupowych prosimy o kontakt telefoniczny: 668-156-310

Bohaterkami musicali są cztery kobiety w wieku „menopauzalnym”. Wszystkie mają problemy, z którymi muszą się uporać. Pragniemy pokazać, że klimakterium jest wpisane w życie kobiety – mają je bohaterki występujące na scenie, ale także kobiety siedzące na widowni – miały, mają albo będą je miały. Jest to czas dla kobiety trudny, co wcale nie znaczy, ze beznadziejny. Ważna jest świadomość wspólnoty pewnych doświadczeń – kobiety siedzące na widowni dowiadują się, że ich dolegliwości nie są czymś wyjątkowym. Mimo iż menopauza dotyczy wszystkich kobiet, jest to temat wstydliwy, a co za tym idzie – starannie pomijany.

Poprzez spektakle pragniemy zilustrować, w sposób zrozumiały, przystępny i humorystyczny, jak rożnymi sposobami można sobie z tym radzić. Jedne bohaterki chcą się poddać zastępczej terapii hormonalnej, inne boją się jej i wybierają ziołolecznictwo, jeszcze inne idą w kierunku jogi lub ćwiczeń gimnastycznych.

Sztuka ma pokazywać owe różne zachowania, zawsze jednak w sposób humorystyczny – tym bardziej, że sam humor jest doskonałym lekarstwem (bez skutków ubocznych). Śmiejąc się łatwiej znosimy przeciwności losu.

Aktorki nie boją się śmieszności, nie wstydzą się grać postaci w wieku średnim i starszym. To znane postacie medialne, potrafiące rozbawić i wzruszyć publiczność. Pokazują, że można być czynną i twórczą kobietą, bawić się i tańczyć do późnego wieku. Nikt, tak jak druga kobieta nie zrozumie cierpień, których doświadcza się w tym czasie. Stąd popularne „babskie” spotkania na których można porozmawiać na „wstydliwe” tematy, o których trudno rozmawiać z mężem czy dziećmi. Myślę, że problemy czasu klimakterium najlepiej charakteryzuje początkowy tekst, który kobiety „rapują” na początku przedstawienia.

Spektakle mają za zadanie pokazać, że każda kobieta ma na to wszystko swój dobry sposób. Najważniejsze by ten temat przestał być tematem tabu, by móc o tym rozmawiać. Ważne tematy nie muszą być przedstawione poważnie, dlatego tak ważny jest w spektaklu humor.

Zobacz fragment filmu ze spektaklu tutaj.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest