Światowe gwiazdy muzyki w Chorzowie – informacje od organizatorów

Światowe gwiazdy muzyki w Chorzowie – informacje od organizatorów

17 marca 2021 Wyłączono przez redakcja

FEST Festival czyli międzynarodowe wydarzenie muzyczne odbywające się na terenie Chorzowa z pierwszymi headlinerami! Organizatorzy właśnie ogłosili, że przed chorzowską publicznością wystąpi KYGO i Alan Walker. Festiwal ma odbyć się w Parku Śląskim w dniach 11-14 sierpnia 2021.

Organizatorzy z nadzieją patrzą w przyszłość i zapowiadają: “Podczas tegorocznej edycji zostaną wypracowane przez nas rozwiązania które pozwolą na organizację festiwalu w bezpiecznych warunkach. Planujemy między innymi znaczne powiększenie terenu festiwalu oraz zmniejszenie liczby biletów dostępnych w sprzedaży. Trzymamy rękę na pulsie, obserwujemy sytuację i będziemy na bieżąco dostosowywać nasze plany do obecnie obowiązujących restrykcji sanitarnych”

Tegoroczny line up otwiera dziewięciu gigantów światowej sceny tanecznej muzyki elektronicznej: Kygo, Alan Walker, Purple Disco Machine, Fisher, Kungs, Ofenbach, Bakermat, Sam Feldt i Robin Schulz. FEST Festival po raz pierwszy odbył się w 2019 i od razu zdobył serca polskich festiwalowiczów. Dodatkowo, otrzymał dwie nominacje do prestiżowych europejskich nagród branży muzycznej: European Festival Awards oraz ILMC.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest