Prima aprilis.

Prima aprilis.

1 kwietnia 2021 Wyłącz przez redakcja

Żarty na prima aprilis. Już dziś świętujemy 1 kwietnia – jakie żarty zaskoczą naszych najbliższych i spowodują, że wszyscy będą się śmiali? Podpowiadamy najlepsze żarty na prima aprilis.

Prima aprilis.Oto pomysły żartów primaaprilisowych, które można śmiało wykorzystać u siebie w rodzinie. Tym razem ograniczamy się do tych uniwersalnych. Zobacz jak “wkręcić” najbliższych na prima aprilis:

 • Przestawiamy zegarki w całym domu, łącznie z budzikami. Najlepiej do przodu. A później – ALE Z WAS ŚPIOCHY!
 • Malujemy mydło bezbarwnym lakierem do paznokci. Osoba, która będzie próbowała namydlić nim ręce, nie da rady tego zrobić
 • Żarcik z pulpitem komputera. Wystarczy podejść (oczywiście, jak osoba, której chcemy zrobić żart tego nie widzi) do komputera, zrobić print screen pulpitu, i ustawić je jako tło. Wszystkie pliki należy wrzuć do jednego folderu i schować do pasku zadań.
 • Słodka lub słona pasta w tubce od pasty do mycia zębów

  To sprawdzony psikus, wystarczy zaopatrzyć się w bitą śmietanę, bądź inną słodką substancję i strzykawkę. Opróżniamy pieczołowicie tubkę z pastą do zębów i uzupełniamy ją czymś co ma wyjątkowo przyjemny smak. Poza drobnym narażeniem na próchnicę, nic złego nie powinno się wydarzyć, a zaskoczenie jest zawsze murowane. Nie ryzykować w przypadku dentystów oraz cukrzyków.

 • Scena z horroru

  W ten dowcip musimy zainwestować kilka złotych. Kupujemy w sklepie płyn przeciwdziałający parowaniu szyb, po czym zanurzoną wcześniej w nim ścierką, kreślimy na prysznicowej kabinie różne napisy. Wybieramy te, które mogą wywołać przerażenie nawet u największego chojraka. Polecamy napisy w stylu: “Nie patrz w lustro”; “Masz ostatnią szansę”; „Nie oglądaj się za siebie”;”Uważaj, jesteś w ukrytej kamerze”, albo całkowicie niewinne “Idź posprzątaj pokój, bo inaczej będzie źle!”.

 • Jajecznica na twardo – Banalne, a poprzez swoją prostotę wyjątkowo zabawne. Wystarczy ugotować jajka i odłożyć je na stałe miejsce w lodówce. Następnie prosimy kogoś o zrobienie jajecznicy. Wy też jesteście ciekawi reakcji kucharza?
 • Komputerowa mysz

  Istnieją różne techniki w zależności od rodzaju urządzenia. Można oczywiście wyjąć kulkę z myszki, wszystkie chwyty dozwolone byle tylko przestała działać.To żart dla kolegów z działu IT w pracy lub domowych maniaków komputerowych.

życzymy udanej zabawy

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest