28 maja ponowne otwarcie klubów sieci CityFit

28 maja ponowne otwarcie klubów sieci CityFit

28 maja 2021 Wyłączono przez redakcja

W piątek, 28 maja o 8.00 ponownie otwarte zostaną wszystkie kluby całodobowej sieci fitness CityFit. Co z tej okazji marka przygotowała dla swoich klubowiczów?

 – Wszystkie kluby są przygotowane na to, aby przyjąć Państwa po przerwie oraz zapewnić w pełni bezpieczny i komfortowy trening. Całym zespołem bardzo cieszymy się na ponowne otwarcie i moment, kiedy kluby znów zaczną tętnić życiem. Brakowało nam naszych klubowiczów, tak samo jak im brakowało treningów u nas. Dlatego będziemy celebrować otwarcie, ale również bierzemy się do pracy, by pomóc Państwu odbudować siłę i sprawność.  – mówi Karolina Bałaban, Communication Manager sieci.

Powrót do formy

Od pierwszego dnia CityFit będzie wspierać klientów w powrocie do formy. Kluby zapraszają do sprawdzenia formy na urządzeniach do analizy składu ciała oraz skorzystania z nowych planów treningowych. Dla pierwszych wchodzących przygotowano również niespodzianki.

 

Dla ozdrowieńców

Marka zadba również o osoby, które przechorowały covid-19. Z myślą o nich przygotowany został pakiet „Powrót do formy” obejmujący specjalny plan treningowy, a także nowy rodzaj zajęć grupowych, na których pod okiem przeszkolonego instruktora będą odbudowywać siłę, wydolność organizmu oraz doskonalić techniki oddechowe. Również trenerzy personalni współpracujący z CityFit dołączają do swojej oferty treningi dla ozdrowieńców.

Okres testowy bez zobowiązań

CityFit zachęca do wypróbowania swoich usług również nowych użytkowników, w tym osoby które wcześniej nie trenowały w klubach fitness. Z myślą o nich w dniach 28.05-05.06 zorganizowano tydzień testowy, podczas którego we wszystkich lokalizacjach sieci można będzie trenować za darmo i bez żadnych zobowiązań.

– Aktywność fizyczna stanowi ważny element budowania odporności i mamy nadzieję, że taka niezobowiązująca próba przekona wahających się, że klub fitness to miejsce fajne i przyjazne również debiutantom. – mówi Karolina Bałaban.

 

Reżim sanitarny

Kluby CityFit startują 28 maja o godzinie 8.00 rano i będą czynne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wszystkie będą działały w wymaganym reżimie sanitarnym.  Sieć stosuje się do wytycznych administracji rządowej w zakresie maksymalnej liczby osób przebywających na treningu:  obecnie jest to 1 osoba na 15 mkw. powierzchni klubu. Liczbę trenujących na bieżąco monitoruje system, a same kluby należą do największych na rynku, dlatego pomimo wprowadzonych restrykcji, dostanie się na trening nie będzie utrudnione. Ograniczono za to ilość osób biorących udział w zajęciach fitness. Zapisy prowadzone są przez aplikację CityFit, dlatego miejsce można zarezerwować z wyprzedzeniem. Aby ułatwić klientom zachowanie zalecanych odległości dokonano również zmian w rozkładzie maszyn treningowych. Wszystkie kluby zostały zdezynfekowane oraz zaopatrzone w niezbędne środki do dezynfekcji rąk oraz sprzętu. Klubowicze mają obowiązek przecierania sprzętu po użyciu, a także używania ręcznika, który podkłada się  w miejscach styku ciała z maszyną. O czystość – ze szczególnym  uwzględnieniem punktów styku (uchwyty, rączki) – dba również serwis sprzątający. Do wymagań obecnej sytuacji dostosowano także centrale wentylacyjne i system HVAC, maksymalizując ilość świeżego powietrza pobieranego z zewnątrz. Aby zapewnić bezpieczne wejście i wyjście z klubu sieć rekomenduje korzystanie z kodu QR generowanego w aplikacji CityFit. Dzięki temu wchodzi się samoobsługowo i bezdotykowo o dowolnej porze dnia i nocy (nie trzeba przekazywać kart, pobierać kluczyków w recepcji). Szczegółowe informacje na temat bezpiecznego treningu umieszczone zostały na stronie www.cityfit.pl/bezpieczeństwo.

  • CHORZÓW ul. Parkowa 20, 41-500 Chorzów, Galeria AKS Carrefour

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci

pinterest