Fotografia bez tajemnic – Frodo Eugeniusz Hajduki

29 maja 2021 Wyłącz przez redakcja

Fotografia Eugeniusza Frodo śmiało mogłaby stać się wizytówką naszego miasta. Nasz redakcyjny kolega na swoich nowych  fotografiach z finezją pokazał miasto Chorzów.

Wykorzystać techniki fotograficzne może w zasadzie każdy, kto chce robić zdjęcia i mieć pojęcie o tym, czym są przysłona, balans bieli, ekspozycja albo czas naświetlania. Jednak nasz fotoreporter ma doskonałe wyczucie potrzebne do tego, by nie „pstrykać” bezmyślnie fotek. Bo fotografia wymaga nie tylko dobrego oka, ale również wiedzy. Wiedzy połączonej z umiejętnościami. Takie też umiejętności cenimy w naszym “Frodo”.

Pragniemy pokazać mały wycinek ostatnich zdjęć, które jak sądzimy spodobają się wielu naszym czytelnikom i sympatykom:

Każdy przedstawionych tematów ilustrują zdjęcia, które pomagają zobaczyć nasze miasto w ciekawej perspektywie. Uważamy, że przedstawione fotografie, będą inspirujące dla wielu osób lubiących fotografować. Frodo Eugeniusz Hajduki kolejny raz udowadnia, że talent i umiejętności, podane w interesujący sposób, mogą być fascynującą wyprawą na nieznane lądy, czy ukazanie pejzażu miasta w inny sposób. Dlatego też zachęcamy to poznania tych obrazów w kadrze zdjęć doskonale ilustrujących nasze miasto.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest