Mieszkańcy Chorzowa i Świętochłowic zakupy spożywcze zamówią online z dostawą do domu

Mieszkańcy Chorzowa i Świętochłowic zakupy spożywcze zamówią online z dostawą do domu

15 lipca 2021 Wyłączone przez redakcja

Mieszkańcy Chorzowa i Świętochłowic mogą już zrobić wygodne zakupy spożywcze online. Zamówienia są realizowane przez przeszkolonych Szoperów, czyli osoby, które zrobią zakupy m.in. w takich sklepach jak Biedronka, Carrefour, Kaufland lub Lidl i przywiozą je  pod wskazany adres nawet tego samego dnia.

Everli to jedna z najszybciej rozwijających się platform zakupowych online w Europie. Usługa dotychczas sprawdziła się już w 23 polskich miastach. Teraz poszerza zasięg o kolejne 11 lokalizacji, docierając do ponad 10 milionów Polaków, którzy coraz chętniej zamawiają w ten sposób warzywa, owoce, wędliny, nabiał, a także pieczywo i wypieki.

Jak to działa?

Klienci dokonują zamówień za pośrednictwem aplikacji na urządzenia mobilne, a także strony internetowej everli.pl. Mogą wybrać swój ulubiony sklep, a do realizacji ich zamówienia zostaje przypisany dedykowany Szoper, czyli osoba, która zrobi dla nich zakupy, a następnie dostarczy je pod wskazany adres nawet tego samego dnia. W sytuacji, gdy w sklepie brakuje czegoś z listy, dostawca kontaktuje się z klientem telefonicznie, aby ustalić jakie zamienniki kupić.Mieszkańcy Chorzowa i Świętochłowic zamówią do domu zakupy z takich sieci jak Biedronka, Carrefour, Kaufland, Lidl i E.Leclerc.

Nasi Szoperzy wybierają produkty, w taki sposób, jakby robili zakupy dla siebie. Kontaktują się telefonicznie nie tylko jeśli w sklepie brakuje którejś pozycji z listy, ale również wtedy, gdy akurat tego dnia zamówione przez Klienta warzywa lub owoce są gorszej jakości. Dzięki temu w koszyku nie zabraknie żadnego ważnego produktu, bez którego nie powstanie ulubione danie. – zapewnia Anna Podkowińska-Tretyn, CEO Everli Polska.

Z tej formy zakupów szczególnie chętnie korzystają rodzice opiekujący się małymi dziećmi czy osoby zapracowane, ale usługa zyskuje na popularności również wśród osób po 60 roku życia i seniorów. Aplikacja jest łatwa w obsłudze i umożliwia zapisywanie list zakupowych, dzięki czemu zrobienie zakupów zajmuje dosłownie kilka minut.

Od kilku miesięcy Everli umożliwia także skorzystanie z miesięcznego lub rocznego abonamentu, oferując nieograniczoną liczbę darmowych dostaw. Dodatkowo, w ramach subskrypcji Everli Plus, nie trzeba także dopłacać przy wyborze opcji szybkich zakupów, które dostarczane są przez Szoperów w przeciągu trzech godzin od złożenia zamówienia.

Obecnie zatrudniamy kilkuset Szoperów, co wpływa na stosunkowo krótki czas oczekiwania na realizację zamówień – ponad 40% zakupów jest dostarczane tego samego dnia, a łącznie aż 90% tego samego lub następnego dnia od jego złożenia. Rozwój naszej usługi oznacza również wzrost liczby miejsc pracy w kolejnych miastach. – podkreśla Anna Podkowinska-Tretyn.

Z okazji uruchomienia usługi w nowych miastach, ich mieszkańcy mogą skorzystać z promocji – wpisując kod NOWEMIASTO, za pierwsze zakupy powyżej 120 zł otrzymają  20 zł zniżki.

Warto również przypomnieć, że razem z ekspansją, Everli przeznacza środki na posadzenie drzew za pośrednictwem posadzimy.pl – 10 na każde nowe miasto. Zaczęliśmy na Dzień Ziemi i zobowiązaliśmy się do sadzenia drzew za każdym razem, kiedy rozpoczynamy działalność w kolejnej lokalizacji. Do tej pory przeznaczyliśmy środki na 230, teraz dołożymy na dalsze 110. Przełoży się to na tlen dla ponad 73 osób rocznie oraz zwrot 6 380 kg papieru. Posadzone drzewa zajmą powierzchnię 121m2 i pochłoną 660 kg CO2 w ciągu roku. Mamy nadzieję, że tym działaniem zainspirujemy Polaków oraz inne firmy do pomagania naszej planecie. – dodaje Podkowińska-Tretyn.

O Everli

Everli to najszybciej rozwijająca się w Europie platforma służąca do zakupów spożywczych online. Pomysł narodził się z rosnącej potrzeby oddania ludziom jednej z najcenniejszych rzeczy w ich życiu: czasu. Użytkownicy Everli mogą kupować produkty w swoich ulubionych sklepach szybko, wygodnie i bezpiecznie. Dodatkowym atutem jest realizacja zamówienia na określoną godzinę, tego samego dnia, przez dedykowanego Szopera, który odpowiada zarówno za zakupy, transport, jak i dostawę do domu. Zakupy są dostarczane bezdotykowo, a wszystkie metody płatności mają formę bezgotówkową. Z usługi może już skorzystać ponad 10 mln Polaków.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest