Planszówki w Spodku

1 września 2021 Wyłączono przez redakcja

Festiwal planszówek w Spodku. Wydawcy z całego kraju. Nowości. Turnieje. Sesje RPG. Promocje i wyprzedaże gier.

Ponad 600 gier w wypożyczalni i setki kolejnych do nabycia – już wkrótce odbędzie się największy na południu Polski Festiwal Gier Planszowych.

Festiwal gier Planszówki w Spodku odbędzie się 4-5 września. Wydarzenie skierowane jest zarówno do doświadczonych, jak i początkujących graczy. Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy szukają ciekawej rozrywki i atrakcyjnego sposobu na spędzenie czasu w gronie rodziny i przyjaciół. Na miejscu będzie można kupić gry bezpośrednio od wystawców – w antresoli Spodka znajdziecie prawie 40 stoisk wydawców z całej Polski, a także sklepów z grami. Z kolei na płycie czekać będzie wypożyczalnia wyposażona w ponad 600 planszówek, od prostych po zaawansowane. Będzie też sporo nowości, sesje RPG, turnieje oraz strefa rodzinna.

Festiwal planszówek odbędzie się w sobotę 4 września w godz. 10-20 i w niedzielę 5 września w godz. 11-19 w Spodku (al. Korfantego 35) w Katowicach.

Bilety będą do kupienia na miejscu przez cały czas trwania wydarzenia, a także w przedsprzedaży online na Ticketos.pl. Bilet jednodniowy to koszt 19 zł (normalny) i 10 zł (ulgowy), bilet dwudniowy – 29 zł (normalny) i 15 zł (ulgowy). Dzieci do 6. roku życia wchodzą za darmo.

 

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci

pinterest