PAW w Starochorzowskim Domu Kultury

PAW w Starochorzowskim Domu Kultury

27 października 2021 Wyłączono przez redakcja

XIV FESTIWAL PAW – XIV Festiwal Piosenki Artystów Wrażliwych -6-7 listopada 2021 r.

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Festiwalu, który kierujemy do wykonawców śpiewających piosenki „z charakterem”, niebanalne, a przede wszystkim prezentujące wrażliwość wokalistów nie tylko na muzykę, ale również na słowo.

Dlaczego nasz Festiwal jest wyjątkowy?

– Każdy uczestnik weźmie udział w indywidualnych konsultacji z jurorami – Magdaleną Krzywdą-Krzysteczko, Martyną Kubiak, Arturem Święsem.
– Finaliści zaśpiewają swój własny minirecital.
– Uczestnicy wezmą udział w warsztatach, które w tym roku poprowadzą Anna Bratek, Kamil Franczak, Daniel Firla.
– Laureaci zaśpiewają utwór wspólnie z gwiazdą wieczoru – zespołem Early Birds.
– Atmosfera naszego Festiwalu jest absolutnie niepowtarzalna!

NOWOŚĆ – w ramach Festiwalu przyznana zostanie dodatkowa nagroda ZA NAJLEPSZĄ PIOSENKĘ AUTORSKĄ!

Early Birds oraz laureaci XIV Festiwalu PAW

 

Zapraszamy na wyjątkowy koncert, podczas którego usłyszymy laureatów XIV Festiwalu Piosenki Artystów Wrażliwych oraz gwiazdę wieczoru – zespół Early Birds, który wrażliwość wyraża każdym dźwiękiem swojej muzyki –  7 listopada g. 18.00.

Early Birds to grupa przyjaciół, których wspólna muzyczna podróż rozpoczęła się w 2016 roku. Muzyczne wykształcenie, które zdobyli na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej Akademii Muzycznej w Katowicach, w połączeniu ze specyficzną wrażliwością, sprawiają, że ich muzyka potrafi poruszyć niejedno zatwardziałe serce.

Poranne Ptaszki” przyszły na świat dzięki Martynie Kubiak, która w zespole pełni rolę wokalistki, kompozytorki oraz autorki tekstów. Muzyka zespołu Early Birds to przede wszystkim autorskie utwory liderki, ale również standardy muzyki rozrywkowej w oryginalnych aranżacjach. Gatunkowo oscylują między jazzem, poezją śpiewaną, a alternatywnym popem. W najnowszych propozycjach nie stronią również od elementów elektroniki.

Dzięki nietuzinkowemu zestawieniu instrumentów, w którego skład wchodzą:wibrafon, kontrabas/gitara basowa, instrumenty perkusyjne oraz zestwa perkusyjny, brzmienie zespołu Early Birds jest tak intrygujące i jedyne w swoim rodzaju.

Bilety 20 zł, info i rezerwacje: Agnieszka Woźniczka, agnieszka_w@chck.pl
32/247-39-57
https://sdk.org.pl/events/event/xiv-festiwal-piosenki-artystow-wrazliwych/

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci

pinterest