Orange Flex ma ofertę dla firm z atrakcyjnymi promocjami

Orange Flex ma ofertę dla firm z atrakcyjnymi promocjami

9 grudnia 2021 Wyłączono przez redakcja

Innowacyjna sieć w aplikacji Orange Flex to też oferta dla firm z e-fakturą. Wyróżniają ją minimum formalności i brak zobowiązań, wygodne płatności i zarządzanie kontem oraz elastyczne Plany komórkowe z różnymi pakietami gigabajtów do wyboru.

 Pierwszy miesiąc kosztuje 1 zł, a z okazji Świąt smartwatch lub telefon dla firmy kupisz nawet 300 zł taniej, zgarniając do tego bonusowe 300 GB. Sprawdź, dlaczego warto wypróbować Orange Flex na firmę.

Orange Flex dla firm – jak działa sieć w aplikacji?

 W Orange Flex wszystko robisz w aplikacji na smartfonie, bez zbędnych formalności i kiedy akurat masz na to czas. Nawet do aktywacji usługi wystarczy tylko zdjęcie dokumentu i selfie wrzucone w apkę.

Z oferty dla firm możesz skorzystać, jeśli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą. Zamiast papierów, po każdej płatności dostajesz e-fakturę, a do wszystkich plików masz stały, wygodny dostęp w aplikacji.

Nie musisz też pamiętać o płatnościach, bo robią się same. Opłaty są pobierane automatycznie za miesiąc z góry – z podpiętej karty płatniczej albo konta Flex dla firm, które doładowujesz BLIKIEM. Prosto i wygodnie.

Orange Flex – elastyczna oferta dla firm bez zobowiązań

 Orange Flex dla firm działa w formie subskrypcji, więc z usługi możesz zrezygnować w każdej chwili bez okresu wypowiedzenia. W dowolnym momencie zmieniasz też wybrany Plan komórkowy na inny, w zależności od tego, ile gigabajtów potrzebujesz w danym miesiącu (15 GB, 30 GB, 50 GB lub 100 GB i dostęp do sieci 5G).

Plany kosztują z kolei 25 zł (20,33 zł + VAT), 30 zł (24,39 zł + VAT), 50 zł (40,65 zł + VAT) i 80 zł (65,04 zł + VAT) miesięcznie. Gdy przy aktywacji usługi wpiszesz kod FLEX, przez pierwszy miesiąc zapłacisz jednak tylko 1 zł – bez względu na wybrany Plan.

Zawsze masz również nielimitowane rozmowy oraz SMS-y i MMS-y. Korzystasz też na telefonie z mediów społecznościowych bez pomniejszania limitu danych. Więcej szczegółów oferty Orange Flex dla firm, w tym dodatkowe pakiety i usługi znajdziesz na stronie: https://flex.orange.pl/oferta/flex-dla-firm.

Orange Flex na firmę – czym jeszcze się wyróżnia?

 Sieć w aplikacji daje Ci też inne możliwości takie jak:

 • do 5 dodatkowych numerów na jednym koncie w ramach Flex Rodziny;
 • Plan bez pakietu GB za jedyne 15 zł/miesiąc do wyboru na dodatkowych numerach;
 • możliwość przesyłania gigabajtów innym użytkownikom Flexa;
 • eSIM zamiast plastikowej karty SIM za 0 zł;
 • dodatkowa karta SIM/eSIM z tym samym numerem za 0 zł;
 • Klub Flex ze zniżkami i kodami promocyjnymi od Orange oraz partnerów;
 • Sklep Flex w aplikacji, pełen atrakcyjnych sprzętów w dobrych cenach.

Orange Flex ma ofertę świąteczną na telefon dla firmy lub smartwatch

 Z okazji Świąt w Sklepie Flex znajdziesz inteligentne zegarki i telefony dla firmy taniej o 100 zł lub nawet 300 zł. Przy każdym zakupie promocyjnych sprzętów otrzymasz też dodatkowy prezent: 300 GB danych do wykorzystania przez 90 dni. Oferta ruszyła 16 listopada i będzie obowiązywać do końca roku 2021 lub do wyczerpania zapasów.

Taniej o 300 zł kupisz m. in. następujące urządzenia:

 • Samsung Galaxy A32 5G 64GB (za 949 zł);
 • Samsung Galaxy Watch4 44mm eSIM (za 1219 zł);
 • Samsung Galaxy Watch4 40mm eSIM (za 1099 zł);
 • OPPO Watch 46 mm eSIM (za 1099 zł).

 

Z kolei telefon dla firmy z rabatem 100 zł to do wyboru m. in. poniższe modele:

 • Xiaomi Redmi 10 4/64GB (za 799 zł);
 • Xiaomi Redmi 9A (za 399 zł);
 • Samsung Galaxy A03s (za 599 zł).

 

Źródło informacji: Orange

 

 

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest