Tegoroczny kalendarz adwentowy Graficom – JAMBOX to filmowa niespodzianka każdego dnia.

Tegoroczny kalendarz adwentowy Graficom – JAMBOX to filmowa niespodzianka każdego dnia.

17 grudnia 2021 Wyłączono przez redakcja

Tegoroczny kalendarz adwentowy Graficom na platformie telewizyjnej JAMBOX to filmowa niespodzianka każdego dnia. W tym roku kalendarz adwentowy operatora telewizji kablowej i internetu Graficom jest wypełniamy bardzo smacznymi filmowymi tytułami.

Co tam czekoladki, kiedy codziennie będzie na Was czekał film w Wypożyczalni VOD JAMBOX za jedyną złotówkę! Dołączycie do zabawy?

W tym roku kalendarz adwentowy operatora telewizji kablowej i internetu Graficom jest wypełniamy bardzo smacznymi filmowymi tytułami. Każdego dnia – od 1 do 24 grudnia – otwiera się u nich jedno okienko, w którym znajdziecie film z wypożyczalni VOD JAMBOX za symboliczną złotówkę. Bądźcie czujni, obserwujcie nasze social media i otwierajcie okienka kalendarza razem z nami! To aż 24 filmy, w 24 dni, za jedyne 24 złote!

Czy wiesz, że kabel po którym dociera do Ciebie sygnał sieci Graficom jest kablem umożliwiającym łączność w obie strony. Już w tej chwili możliwe jest wykorzystanie interaktywności naszej kablówki. Możesz oglądać filmy i programy dostępne w serwisie VOD bez ich wcześniejszego pobierania na dysk jak w przypadku przesyłu satelitarnego. Oglądasz materiały od razu nawet na dekoderze bez dysku prosto z serwera sieci Graficom.

Kalendarz adwentowy JAMBOX to zabawa, która toczy się przede wszystkim na fanpage JAMBOX.

Dołączycie się? Odwiedź nasz fanpage Jak wypożyczyć film?

źródło GRAFICOM

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest