W zadbanym ciele seniora, zdrowy duch – woj. śląskie

W zadbanym ciele seniora, zdrowy duch – woj. śląskie

21 stycznia 2022 Wyłączono przez redakcja

W zadbanym ciele seniora, zdrowy duch, Wybieramy prezenty na dni babci i dziadka, które pomogą im poprawiać samopoczucie na co dzień.

Dbać o siebie warto w każdym wieku, odżywiać się zdrowo, prowadzić aktywny tryb życia. To oznacza również pamiętanie o estetyce i higienie ciała, która ma niebagatelny wpływ na nasz dobrostan. Aby życie naszych bliskich seniorów mogło być zdrowsze i piękniejsze, wybierzmy na dni babci i dziadka praktyczne prezenty, które sprawią, że zyskają drugą młodość.

Ułożone włosy, gładko zgolony zarost i zadbana jama ustna sprawiają, że jesteśmy pozytywnie odbierani przez otoczenie. Mamy też znacznie lepsze samopoczucie i wyższą samoocenę. Powyższe nie pasuje do opisu Twoich dziadków, rodziców – dziadków dla Twoich dzieci i chciałbyś to zmienić? Zbliża się okazja, żeby im pomóc!

21 stycznia obchodzimy dzień babci, a dzień później – dziadka. To idealny moment, żeby obdarować bliskich odpowiednimi urządzeniami. Domowe urządzenia mogą znacząco uprościć i uprzyjemnić codzienne zabiegi pielęgnacji ciała.

Włączamy odrobinę wyobraźni i widzimy babcię elegancko uczesaną, z wręcz wystylizowaną fryzurą, olśniewającą wyglądem. Czasami zmiana ułożenia włosów to wszystko, czego trzeba, żeby osiągnąć pożądany efekt.

Suszarko-lokówka Philips Dynamic Volumebrush, jest narzędziem, które umożliwia tworzenie różnych stylizacji przy zachowaniu gładkości i blasku włosów. Jej obrotowa szczotka 50 mm z naturalnym włosiem zwiększa objętość włosów i ułatwia ich układanie, a szczotka z wysuwanymi ząbkami pozwala tworzyć wyraźne fale bez splątań. Dodatkowo zastosowana w suszarko-lokówce wyjątkowa ceramiczna powłoka turmalinowa chroni i odświeża włosy podczas stylizacji.

Suszarko-lokówka Philips doskonale sprawdzi się jako prezent na dzień babci.

Sprawdź wszystkie korzyści z jej stosowania na stronie internetowej Philips.

Dla babci o krótszych włosach lub która ich nie będzie stylizować, sprawdzi się świetnie suszarka 5000 z jonizacją. Technologia ThermoShield zapewni szybkie suszenie bez uszkodzeń termicznych – czujnik wykrywający nadmierną temperaturę aktywnie kontroluje temperaturę suszenia, utrzymując ją na optymalnym poziomie, dzięki czemu zapobiega przegrzaniu włosów. Duża moc i 6 ustawień temperatury gwarantują, że włosy będą wysuszone i zadbane w zaledwie chwilę.

Suszarkę znajdziesz na stronie internetowej Philips, w sekcji Produkty -> Pielęgnacja ciała -> Produkty dla Niej -> Pielęgnacja włosów -> Suszarki.

Dla dziadka, którego skóra nie regeneruje się tak szybko jak u dwudziestolatka, podrażnienia i drobne skaleczenia powstałe wskutek golenia, goją się i pozostają widoczne dłużej. Dlatego ogromne znaczenie ma to, czego używa do pozbywania się zarostu.

Przykładem urządzenia, które pomoże mu zadbać o wrażliwą skórę twarzy i znacząco ułatwi cały proces golenia jest golarka Philips z serii 7000. Zastosowana w niej technologia SkinIQ analizuje zarost i dobiera odpowiednią moc tak, aby golenie było efektywne i delikatne dla skóry. Twój dziadek więc otrzyma narzędzie, które samo zadba o odpowiednie ustawienia. W dodatku ostrza SteelPrecision poruszają się do 90 tys. razy na minutę, dzięki czemu golarka gładko przesuwa się po skórze, jednocześnie przycinając każdy włos. Golarki można używać na mokro i na sucho.

Golarka byłaby świetnym prezentem na dzień dziadka.

Znajdziesz ją na stronie internetowej Philips.

Kiedy twarz dziadka jest już gładko ogolona, bardziej może rzucać się w oczy nadmierne owłosienie wystające z nosa i uszu. Nawet jeśli przez większość życia nozdrza nie wymagają podgalania, na starość potrzeba ta może się odezwać z nawiązką.

Do usuwania włosów z nosa, uszu i brwi sprezentujmy dziadkowi trymer precyzyjny, na przykład Philips NT3160 ze specjalną nasadką, która delikatnie przycina włoski w nosie. Cienka osłona ostrza z zaokrąglonymi końcówkami zapobiega podrażnieniom skóry. Ponadto ostrze zostało zaprojektowane w taki sposób, aby nie dopuścić do wciągnięcia włosów między dwa poruszające się osobno ostrza, co gwarantuje przycinanie bez wyrywania włosów.

Z trymera, wręczonego jako prezent ucieszy się nie jeden dziadek.

Trymer znajdziesz na stronie internetowej Philips.

Dopełnieniem zadbanego wyglądu naszych, najważniejszych w życiu, seniorów, powinny być zdrowe, ładne zęby. Stereotypowo nie kojarzymy może z dziadkami opisanego stanu rzeczy, ale czasy się zmieniają i teraz również seniorzy dbają o higienę jamy ustnej. Pomogą im w tym nowoczesne szczoteczki soniczne Philips, które, wykorzystując zaawansowaną soniczną technologię czyszczenia, usuwają nawet 20-krotnie więcej płytki bakteryjnej , dbając przy tym o zdrowie dziąseł, co potwierdzają badania kliniczne[1].

Taką szczoteczką jest Philips Sonicare Prestige, która w dodatku dopasowuje się do użytkownika w czasie rzeczywistym, zapewniając kompleksową pielęgnację i zdrowszy uśmiech, dzięki inteligentnej technologii SenseIQ[2]. Wybierając szczoteczkę na prezent dla swoich dziadków zdecyduj się na Philips Sonicare dla zdrowego uśmiechu – szczoteczkę soniczną rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Stomatologiczne[3]. Do wyboru masz ponadto wiele modeli w różnych kolorach i cenach.

Szczoteczka dająca piękny i zdrowy uśmiech to gwarancja trafionego prezentu, zarówno na dzień babci, jak i dzień dziadka.

Szczoteczkę znajdziesz na stronie internetowej Philips.

Źródło informacji: Philips

[1] W porównaniu do szczoteczki manualnej; z końcówką A3 Premium All-in-One w programie czyszczenia Clean

[2] Dopasowuje pracę szczoteczki; w porównaniu do szczoteczki manualnej

[3] Dla modeli: Philips Sonicare Prestige 9900; Philips Sonicare ProtectiveClean 6100; w 2021 r.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest