Randstad wprowadzi się do Młyńskiej.6

Randstad wprowadzi się do Młyńskiej.6

24 kwietnia 2022 Wyłączono przez redakcja

Randstad, globalny lider branży HR specjalizujący się w usługach doradztwa personalnego i pracy tymczasowej, wynajął 411 mkw. pod przyszłe biuro w nowoczesnej inwestycji Młyńska.6 w Katowicach.

Wyłącznym doradcą odpowiedzialnym za komercjalizację obiektu jest firma Colliers. Młyńska.6, oddana do użytku w lipcu 2021 r., oferuje blisko 2,6 tys. mkw. najwyższej klasy powierzchni biurowej. 8-piętrowy, kameralny budynek wyróżnia wyjątkowa, pokryta roślinnością fasada i nietuzinkowe wnętrza o wysokim standardzie wykończenia umożliwiające elastyczną aranżację pod konkretne potrzeby najemców. Randstad zajmie przestrzeń na parterze i pierwszym piętrze biurowca.

– W Randstad chcemy być blisko naszych kandydatów, dlatego lokalizacja biura w nowoczesnej przestrzeni w samym centrum Katowic, zaledwie kilka kroków od tętniących życiem okolic dworca kolejowego i miejskiego rynku, pozwoli dotrzeć do nas wszystkim zainteresowanym rozmową
o zawodowych perspektywach. Zależy nam, aby takie spotkania były komfortowe dla naszych kandydatów. Wiemy z doświadczenia, że ważne jest dla nich nie tylko profesjonalne wsparcie
w rozwoju kariery oferowane przez naszych konsultantów, ale także przyjazna i dostępna przestrzeń, tworząca warunki do otwartej rozmowy o możliwościach zawodowych – podkreśla Piotr Kośla, Facility Manager z Randstad Polska.

Nowy najemca docenił m.in. nowoczesny i proekologiczny charakter biurowca, który został wyposażony w takie rozwiązania jak BMS (system zarządzania budynkiem), system kontroli dostępu, a także udogodnienia dla osób z niepełnosprawnością. Ponadto do dyspozycji użytkowników budynku jest parking podziemny z 74 miejscami dla samochodów i 30 dla rowerów. Niewątpliwy walor inwestycji stanowi również prestiżowa lokalizacja w samym centrum Katowic, kilka minut spacerem od Rynku, która umożliwia wygodną komunikację zarówno z różnymi częściami miasta, jak i całą aglomeracją śląską. W bezpośrednim sąsiedztwie Młyńskiej.6 znajdują się liczne restauracje, kawiarnie, punkty handlowe (m.in. Galeria Katowicka) i usługowe oraz ośrodki akademickie, m.in. Uniwersytet Śląski. W samym biurowcu mieści się zaś Hotel Mercure i restauracja Winestone.

– Wysoki standard oraz doskonała lokalizacja biurowca Młyńska.6 stanowią istotny atut dla firm szukających atrakcyjnego biura. Z danych Colliers wynika, że aktywność najemców na katowickim rynku biurowym zaczyna powoli rosnąć. Choć w 2021 r. widocznie wzrósł udział renegocjacji
w strukturze umów najmu – do 43%, nowe umowy wraz z relokacjami wyniosły tylko o 5% mniej
i odpowiadały łącznie za 38% wolumenu – ponad 20,1 tys. mkw. wynajętej powierzchni – mówi Barbara Pryszcz, Dyrektor Regionalny Colliers w Katowicach.

O Colliers

Colliers (NASDAQ, TSX: CIGI) jest wiodącą firmą oferującą szeroki wachlarz usług najwyższej jakości na rynku nieruchomości oraz zarządzanie inwestycyjne. Działając w 62 krajach, ponad 17 000 specjalistów współpracuje w celu maksymalizacji wartości nieruchomości dla najemców, właścicieli i inwestorów. Przez ponad 27 lat nasz doświadczony zespół liderów, posiadający znaczne udziały w firmie, zapewnił naszym akcjonariuszom roczny zwrot z inwestycji w wysokości blisko 20%. Z rocznymi przychodami firmy na poziomie $4,1 mld oraz aktywami w zarządzaniu o wartości ponad $50 mld, maksymalizujemy potencjał nieruchomości i przyspieszamy sukces naszych klientów i pracowników. Dowiedz się więcej na corporate.colliers.com, lub śledź nas na Twitterze @Colliers i LinkedIn.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci

pinterest