Szukasz niesamowitych, zapierających dech w piersiach miejsc?

Szukasz niesamowitych, zapierających dech w piersiach miejsc?

11 czerwca 2022 Wyłączono przez redakcja

Odkryjesz je na targach turystycznych Atrakcje Regionów!

Przed nami kolejna, dziesiąta już edycja Targów Turystyki Weekendowej Atrakcje Regionów, które odbędą się w dniach 10 – 12 czerwca w Ogrodzie Mozaikowym na terenie największego na Śląsku Parku w Chorzowie.

Targi Atrakcje Regionów to prawdziwa gratka dla wielbicieli podróży i aktywnego spędzania wolnego czasu. Na targach każdy znajdzie kierunek, który go zainspiruje. To niepowtarzalna okazja, by  zapoznać  się z kompleksową ofertą turystyczną województw, miast, powiatów i gmin. Odwiedzający znajdą tu nie tylko foldery i mapy, ale także aktualne szlaki konne i rowerowe, będą mieli sposobność do  rzeczowej rozmowy z przewodnikami, kustoszami oraz przedstawicielami stowarzyszeń i lokalnych grup działania.

Wśród wystawców nie brakuje przedstawicieli hoteli, pensjonatów, gospodarstw  agroturystycznych, uzdrowisk czy ośrodków SPA. Przedstawiciele obiektów chętnie każdemu doradzają oraz proponują ciekawe rabaty i konkursy.

Na gości oprócz bogatej oferty  wypoczynkowej czekać będą różnorodne atrakcje –  spotkania z ciekawymi ludźmi, warsztaty rękodzielnicze dla dzieci i dorosłych m.in.  quillingu i koronkarstwa. Zapraszamy na spotkania z kustoszami obiektów historycznych.

W tym roku dowiemy się jakie tajemnice skrywają Góry Sowie, co się stało ze złotym pociągiem a także poznamy uroki Gran Canarii.   Warto przyjść i zobaczyć pokaz kowalstwa artystycznego,  a także na degustacje produktów regionalnych  oraz prezentacje wyrobów rękodzieła ludowego  m.in. ekologicznych czapek i swetrów oraz  biżuterii artystycznej

Zapraszamy także na liczne występy na scenie, gdzie prezentować swoją kulturę i folklor będą przedstawicie najpiękniejszych regionów Polski m.in. prezentacje muzyki i śpiewu górali Beskidu Śląskiego i Żywieckiego przez kapelę góralską.

CHORZÓW, 10 – 12 czerwca 2022 –  Park Śląski Ogród Mozaikowy przy Kapeluszu

Wstęp bezpłatny

www.atrakcje-regionow.pl

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest