PRO8L3M, Daria Zawiałow i Natalia Przybysz wystąpią na chorzowskim Clouds Fest już 27 sierpnia

PRO8L3M, Daria Zawiałow i Natalia Przybysz wystąpią na chorzowskim Clouds Fest już 27 sierpnia

19 sierpnia 2022 Wyłączono przez redakcja

Już 27 sierpnia w Chorzowie podczas Clouds Fest zagrają PRO8L3M, Daria Zawiałow i Natalia Przybysz.

W sobotę 27 sierpnia obok Szybu Prezydent na terenie Sztygarki, odbędzie się trzecia w tym roku odsłona Clouds Fest. Zagrają PRO8L3M, Daria Zawiałow i Natalia Przybysz, a o imprezowy klimat zadba duet Flirtini. Na festiwalowiczów od 24 sierpnia czekać będą liczne atrakcje. Na małej scenie przez trzy dni występować będą lokalni artyści – Slow Sunset, Holly Blue oraz K-ESSENCE.

Clouds Fest to młody festiwal muzyczny, który wystartował w 2021 roku. W czasie, gdy wszystkie wydarzenia masowe w przestrzeni publicznej zostały zawieszone, organizatorzy znaleźli niebanalny klucz do organizacji imprezy. Clouds Fest odbył się wówczas w chmurach, a sceną dla topowych, polskich artystów stał się napełniany gorącym powietrzem balon. W tym roku pomysłodawcy postanowili kontynuować sukces niekonwencjonalnego przedsięwzięcia – artyści zagrają z chmur w sąsiedztwie Szybu Prezydent na terenie byłej kopalni w kompleksie Sztygarka.

Już trzeci raz tego lata koncertujemy w chmurach. Clouds Fest konsekwentnie prezentuje różne gatunki muzyczne, stąd w Chorzowie zdecydowaliśmy się poza wybitnymi artystami polskiej sceny muzycznej, takimi jak PRO8L3M, Daria Zawiałow i Natalia Przybysz, zaprosić także lokalnych artystów. Wszystko wskazuje na to, że w ramach zakończenia lata w chmurach, czekają na nas aż cztery dni wyjątkowych festiwalowych atrakcji – komentuje Justyna Milkiewicz z agencji Revolume.

Podczas trzeciej w tym roku odsłony festiwalu, oprócz muzycznych uniesień, które zapewnią PRO8L3M, Daria Zawiałow i Natalia Przybysz, nie zabraknie śląskich artystów, Mała scena wystartuje w środę 24 sierpnia, a dla festiwalowiczów zagrają:

  • 08.2022 Slow Sunset
  • 08.2022 Holly Blue
  • 08.2022 K-ESSENCE

W wybór lokalnych zespołów zaangażował się Rafał Zaremba – Dyrektor Wydziału Kultury, Sportu i Turystyki w Chorzowie, a o zaproszeniu do przedsięwzięcia zadecydowało doświadczenie muzyków oraz zaangażowanie we współpracę z miejskimi instytucjami kulturalnymi. Wstęp na wydarzenia w dniach 24-26 jest bezpłatny, a dodatkiem do muzycznej imprezy jest możliwość lotu balonem*. Do dyspozycji gości odda zostanie także interaktywna koncertowa fotobudka oraz strefa gastronomiczna.

Wstęp na teren festiwalu 27 sierpnia od godziny 17.00. Główny koncert wystartuje o godzinie 19.00 i rozpocznie go występ Natalii Przybysz. Bilety na wydarzenie dostępne są na portalu Goingapp. Impreza przeznaczona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Organizatorem Clouds Fest jest Revolume. Za strategię, koncepcję kreatywną, obsługę social media i współpracę z influencerami oraz produkcję eventu odpowiada agencja 180heartbeats + JUNG v MATT.

*Atrakcja uzależniona jest od warunków atmosferycznych

** Wydarzenie tylko dla osób pełnoletnich.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci

pinterest