Rusza sprzedaż węgla w Chorzowie

Rusza sprzedaż węgla w Chorzowie

30 listopada 2022 Wyłączono przez redakcja

Mieszkańcy Chorzowa mogą już kupić węgiel po preferencyjnej cenie. Pierwsze dostawy trafiły do składu przy ul. Kluczborskiej 39. Można go odebrać samodzielnie lub zamówić z dostawą pod wskazany adres.


Dziś (29 listopada) na stronie internetowej ZK PGM opublikowana została lista pozytywnie zweryfikowanych wniosków o zakup węgla. Na jej podstawie pracownicy składu przy ul. Kluczborskiej 39 w Maciejkowicach, będą się kontaktować z mieszkańcami. Sprzedażą węgla w Chorzowie zajmuje się firma „ZIBI” Zbigniew Michałek.

Jedno gospodarstwo domowe jest uprawnione do zakupu po preferencyjnej cenie 1,5 tony węgla do 31 grudnia 2022 r. oraz kolejnej 1,5 tony od 1 stycznia 2023 r. Węgiel można nabyć w cenie 2 tys. zł brutto za tonę. Wnioski o jego zakup od 14 listopada są przyjmowane w siedzibie ZK PGM przy ul. Bałtyckiej 8 oraz we wszystkich Biurach Obsługi Mieszkańców. Informacje na temat rejonów i przyporządkowanych do nich ulic znajdziemy na stronie internetowej PGM-u.

Odpowiedzi na pytania dotyczące sprzedaży węgla w Chorzowie można uzyskać dzwoniąc pod specjalną infolinię 507 723 606. Informacje na ten temat są też na bieżąco aktualizowane pod adresem www.wegiel.chorzow.eu.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest