Brytyjski Led Zeppelin Symphonic przyjedzie do Polski, aby zagrać największe przeboje legendarnego Led Zeppelin

Brytyjski Led Zeppelin Symphonic przyjedzie do Polski, aby zagrać największe przeboje legendarnego Led Zeppelin

22 grudnia 2022 Wyłączono przez redakcja
Zespół rockowy, najlepsi londyńscy wokaliści oraz orkiestra symfoniczna wykonają hity Led Zeppelin w epickim stylu. Led Zeppelin Symphonic rusza w światową trasę koncertową, podczas której zawita także do Warszawy (18.05 EXPO XXI) i Gliwic (20.05 Arena Gliwice). Ceny biletów już od 129 PLN.

Od ponad 50 lat Led Zeppelin cieszą się niesłabnącym uwielbieniem fanów na całym świecie. Led Zeppelin Symphonic to oryginalna muzyka Led Zeppelin w aranżacji zespołu rockowego, znakomitych wokalistów z londyńskiego West Endu, a całość dopełnia duża orkiestra symfoniczna. Łącznie ponad 50 artystów tworzy na scenie niezwykłe widowisko, którego nie może przegapić żaden fan Led Zeppelin.

Członkowie tej legendarnej kapeli byli w swoim czasie buntownikami, ale stali się ikonami muzyki rockowej, prekursorami metalu i hard rocka. Nadal są uważani za jeden z najbardziej wpływowych zespołów na świecie. Muzyka Led Zeppelin przeniknęła również do kinematografii. Ich utwory pojawiły się w hollywoodzkich hitach: „Thor – Ragnarok”, gdzie wokal Planta wybrzmiewa w piosence „Immigrant”, czy w filmie „Godzilla”, gdzie pojawił się najsłynniejszy na świecie gitarowy riff z kawałka „Kashmir”.

Led Zeppelin Symphonic zagra 25 kultowych utworów Led Zeppelin, w tym: „Whole Lotta Love”, „Black Dog”, „Kashmir”, „Rock & Roll”, „Dazed and Confused” i oczywiście „Stairway To Heaven”.

Organizator: JVS Group Sp. z o.o.

Więcej informacji: www.jvsgroup.pl oraz www.facebook.com/jvsgrouppl

Bilety dostępne na: Led Zeppelin Symphonic | Rock | bilety na eBilet.pl

JVS Group

JVS Group to jeden z liderów w zarządzaniu imprezami, produkcji, reklamie oraz komunikacji marketingowej, który działa na rynku od 2000 roku. W przeszłości sprowadził do Polski wielu światowej sławy artystów. Do najbardziej spektakularnych wydarzeń muzycznych należy zaliczyć trasę koncertową Ennio Morricone, Hansa Zimmera, Mireille Mathieu czy The Kelly Family. Grupa JVS zajmuje się także organizacją wystaw edukacyjnych, które w całej Polsce odwiedziły już dziesiątki tysięcy zwiedzających. Światowe ekspozycje, takie jak Body Worlds, Titanic, Cosmos Discovery, który cieszył się ogromną popularnością, a obecnie wspaniale narracyjna wystawa Tutenchamon – Grobowiec i Skarby, którą można podziwiać do 30 kwietnia 2023 roku w warszawskim Muzeum Nowa Praga, przy ulicy Jagiellońskiej 82a.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest