Festiwal Azjatycki, Festiwal Kawy, Czekolady i Słodyczy oraz Festiwal Piwa, Wina i Trunków Rzemieślniczych w Katowicach 22-23.04.2023r.

Festiwal Azjatycki, Festiwal Kawy, Czekolady i Słodyczy oraz Festiwal Piwa, Wina i Trunków Rzemieślniczych w Katowicach 22-23.04.2023r.

15 kwietnia 2023 Wyłączono przez redakcja

Szukasz pomysłu na ciekawy weekend? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! W dniach 22 i 23 kwietnia 2023 roku Walcownia w Katowicach zamieni się w prawdziwe królestwo smaków. Czekają na nas trzy wyjątkowe festiwale, które zadowolą najbardziej wymagających smakoszy i przeniosą nas w klimat egzotycznych kultur!

Festiwal Azjatycki to wydarzenie dla miłośników kuchni dalekowschodniej. Na stoiskach pojawią się specjaliści, którzy pozwolą nam rozsmakować się w kulinarnych tajemnicach Azji. W trakcie festiwalu będzie można spróbować tradycyjnych azjatyckich potraw, street-foodowych przekąsek, a także zapoznać się ze słodkościami znanymi z różnych regionów Azji. Dymiące tajskie stragany, japońskie sushi czy indyjska pakora? A może gruzińskie chaczapuri, libański tabbouleh czy domowe curry z chrupiącymi warzywami i świeżą kolendrą? W Katowicach zapachnie trawą cytrynową, imbirem i ostrym chilli. To doskonała okazja na szybką weekendową wycieczkę

Kolejnym festiwalem, który odbędzie się w weekend 22-23 kwietnia w Walcowni w Katowicach, jest Festiwal Kawy, Czekolady i Słodyczy. To prawdziwy raj dla łasuchów, miłośników słodkości i kawowych napojów! Podczas festiwalu będzie można spróbować różnych rodzajów kawy z całego świata, a także delektować się wspaniałymi smakami czekolady i słodkości Znajdą się też przepyszne wypieki, lody, cukierki, lizaki… Czekolada gorzka, deserowa, mleczna, biała czy z dodatkami? Z pewnością każdy czekoladożerca znajdzie coś dla siebie!

Trzecim wydarzeniem jest Festiwal Piwa, Wina i Trunków Rzemieślniczych. To Festiwal skierowany do prawdziwych koneserów napojów alkoholowych, którzy chcą spróbować różnych gatunków rzemieślniczych trunków. Chmiel, winogrona, jabłka i wiele innych to temat przewodni w tych dniach! Podczas festiwalu będą dostępne stoiska z rzemieślniczymi piwami, winami z różnych regionów świata, miodami pitnymi czy nalewkami. To doskonała okazja, by spróbować alkoholi, których zwykle nie ma w sklepach, a także spotkać się z ich producentami.

Czeka na nas prawdziwa uczta dla zmysłów! Festiwal Azjatycki, Festiwal Kawy, Czekolady i Słodyczy oraz Festiwal Piwa, Wina i Trunków Rzemieślniczych to wydarzenia, których nie można przegapić. Każdy z festiwali to doskonała okazja, by naładować się pozytywną energią, spróbować nowych smaków i spotkać się z ludźmi o podobnych zainteresowaniach.

Zapraszamy już 22 i 23 kwietnia do Walcowni w Katowicach na prawdziwe kulinarną rozpustę! Wstęp bezpłatny!

Sobota 12:00-20:00

Niedziela 12:00-18:00

Linki do wydarzeń:

Festiwal Azjatycki: https://www.facebook.com/events/164626669689408

Festiwal Kawy, Czekolady i Słodyczy: https://www.facebook.com/events/748336046872639

Festiwal Piwa, Wina i Trunków Rzemieślniczych: https://www.facebook.com/events/1280097315911749

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci

pinterest