Dni Otwarte Superauto.pl

Dni Otwarte Superauto.pl

16 maja 2023 Wyłączono przez redakcja

Kilkaset samochodów w jednym miejscu i ich profesjonalne prezentacje, czyli Dni Otwarte Superauto.pl

W dniach 18-20 maja wszyscy fani motoryzacji będą mogli w Chorzowie, podczas Dni Otwartych Superauto.pl, zobaczyć i dowiedzieć się więcej na temat kilkuset samochodów różnych marek. Nie zabraknie również możliwości sprawdzenia wybranych modeli podczas jazd testowych oraz upominków dla uczestników wydarzenia.

Tesla 3, Mercedes GLC czy BMW XM o mocy 653 KM, to tylko wybrane modele spośród kilkuset innych samochodów, które będzie można zobaczyć podczas Dni Otwartych Superauto.pl, które odbędą się w dniach 18-20 maja w Chorzowie przy ul. Stalowej 16. Podczas trwania wydarzenia wszyscy fani motoryzacji oraz osoby poszukujące nowego samochodu będą mogły wziąć udział w profesjonalnych prezentacjach modeli różnych marek zarówno tych popularnych (m.in. Opel, Peugeot, Skoda), jak i premium (np. Mercedes, BMW czy Audi). Dni Otwarte Superauto.pl to również szansa na odbycie jazd próbnych wybranymi modelami samochodów. Organizatorzy przewidzieli także prezenty dla pierwszych 100 osób, które wezmą udział w wydarzeniu.

Dni Otwarte Superauto.pl odbędą się w dniach 18-20 maja w Chorzowie przy ul. Stalowej 16. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

 

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci

pinterest