Specjalne okazje na Amazon Prime

Specjalne okazje na Amazon Prime

8 maja 2023 Wyłączono przez redakcja

Klienci Amazon Prime mogą teraz dodatkowo zaoszczędzić dzięki nowemu wydarzeniu –  specjalne okazje Amazon Prime

Klienci Amazon Prime mogą wybierać spośród setek atrakcyjnych okazji na szeroką gamę produktów z wielu kategorii podczas nowego wydarzenia specjalne okazje Amazon Prime, które potrwa pięć dni — od 8 do 12 maja. Specjalne okazje Amazon Prime są dostępne wyłącznie dla klientów Prime. Każdy może wypróbować Prime w ramach bezpłatnego 30-dniowego okresu próbnego, na stronie amazon.pl/prime. Po tym okresie Prime będzie dostępny za jedyne 49 zł rocznie lub 10,99 zł miesięcznie. Można anulować w dowolnym momencie.

Warszawa, 8 maja 2023 r. — Amazon ogłasza Specjalne okazje Amazon Prime, nowe pięciodniowe wydarzenie dostępne wyłącznie dla klientów Amazon Prime, dzięki któremu będzie można zaoszczędzić na setkach produktów. Wydarzenie rozpocznie się na Amazon.pl o godzinie 18:00 w poniedziałek 8 maja i potrwa do północy w piątek 12 maja. W tym czasie klienci będą mogli przebierać w setkach atrakcyjnych okazji z różnych kategorii, takich jak elektronika i akcesoria komputerowe, dom i ogród, zabawki i gry, i wielu innych. W wydarzeniu Specjalne okazje Amazon Prime dostępne będą, między innymi, produkty znanych międzynarodowych i krajowych marek, w tym LEGO, Trefl, Playmobil, TEFAL, WMF, Villeroy & Boch, Philips, Sony, Logitech i JBL, a zniżki sięgną nawet 15%.

„Przez cały rok oferujemy klientom szeroki wybór produktów i niskie ceny, a specjalne okazje Amazon Prime to dodatkowa szansa na odniesienie maksimum korzyści dzięki oferowanym przez nas okazjom i zaoszczędzenie na ulubionych produktach, takich jak automatyczny ekspres do kawy od De’Longhi, myszka bezprzewodowa od Logitech czy zestawy klocków LEGO – powiedziała Katarzyna Ciechanowska-Ciosk, Senior Manager w Amazon.pl. – Nasi klienci oczekują teraz atrakcyjnych okazji bardziej niż kiedykolwiek, dlatego w jeszcze większym stopniu ułatwiamy im zakup potrzebnych produktów”.

Aktualne informacje na temat Specjalnych okazji Amazon Prime można znaleźć na stronie amazon.pl/okazjeprime.

Zapowiedź Specjalnych okazji Amazon Prime

Poniżej przedstawiamy niektóre z najlepszych okazji, które będą dostępne podczas wydarzenia Specjalne okazje Amazon Prime od 8 do 12 maja.

•    Zestaw akcesoriów do wypieków, Phillips
•    Toster, Phillips
•    Automatyczny ekspres do kawy ziarnistej, De’Longhi
•    Świeca zapachowa, Woodwick
•    Przenośny głośnik JBL PartyBox 310, JBL
•    Słuchawki bezprzewodowe Bose 700, Bose
•    Głośnik mobilny Marshall na Bluetooth, Marshall
•    Bezprzewodowa myszka gamingowa, Logitech
•    Zestaw LEGO City Dworzec kolejowy 
•    Zewstw LEGO Duplo Urodzinowy pociąg myszek Miki i Minnie

Dołącz do Amazon Prime

Specjalne okazje Amazon Prime są dostępne wyłącznie dla klientów Amazon Prime. Każdy może wypróbować Prime w ramach bezpłatnego 30-dniowego okresu próbnego, aktywowanego na stronie Amazon.pl/prime. Po tym okresie Prime będzie dostępny za jedyne 49 zł rocznie lub 10,99 zł miesięcznie. Można zrezygnować w dowolnym momencie. Klienci Prime mają dostęp do wszystkiego co najlepsze w Amazon w zakresie zakupów i rozrywki, w tym do szybkich i darmowych dostaw milionów produktów, bez minimalnej kwoty zamówienia, nawet następnego dnia, obszernego katalogu nagradzanych filmów i seriali w Prime Video, darmowych gier i materiałów in-game dzięki Prime Gaming, a także do ekskluzywnych okazji Prime przez cały rok.

Amazon w Polsce

Amazon działa w Polsce od 2014 roku, tworząc ponad 70 000 bezpośrednich i pośrednich miejsca pracy. Dziś Amazon to dziesięć nowoczesnych centrów logistycznych w całym kraju, sklep Amazon.pl, program członkowski Amazon Prime, usługi Amazon Web Services oraz Centra Rozwoju Technologii Amazon w Gdańsku, Krakowie i Warszawie. Centra Rozwoju Technologii Amazon to pionierskie ośrodki naukowo-badawczo, które dostarczają innowacyjnych rozwiązań wykorzystywanych w produktach i usługach Amazon na całym świecie.

Od 2012 Amazon zainwestował w Polsce ponad 18,5 mld zł w infrastrukturę, w tym m.in. centra logistyczne, biura korporacyjne i zaplecze technologiczne, jak i wynagrodzenia oraz rozwój usług dla klientów. Miliardy dolarów przeznaczył również na rozwój infrastruktury i technologii, które pomagają małym i średnim firmom docierać do nowych klientów w kraju i za granicą, w tym również na ochronę własności intelektualnej marek.

Amazon

Amazon wyznaje cztery zasady przewodnie: koncentrację na kliencie, a nie na konkurencji, pasję do innowacyjnych rozwiązań, zaangażowanie na rzecz doskonałości operacyjnej oraz myślenie długofalowe. Amazon dąży do tego, by być najlepszym pracodawcą, najbezpieczniejszym miejscem pracy oraz najbardziej zorientowaną na klienta firmą na świecie. Amazon jako pierwszy na świecie wprowadził m.in. następujące produkty i usługi: opinie klientów, zakupy za pomocą jednego kliknięcia, spersonalizowane rekomendacje, Prime, Fulfillment by Amazon, AWS, Kindle Direct Publishing, Kindle, program Postaw na Swój Rozwój, tablety Fire, TV Fire, Amazon Echo, Alexa, technologia Just Walk Out, Amazon Studios i Deklarację Klimatyczną (The Climate Pledge). Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź biuro prasowe i naszego bloga Aboutamazon.pl oraz śledź nas na Facebooku, Instagramie, Twitterze @AmazonNewsPL i YouTube.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest