Kilkadziesiąt samochodów w jednym miejscu i ich profesjonalne prezentacje, czyli Dni Otwarte Superauto.pl

Kilkadziesiąt samochodów w jednym miejscu i ich profesjonalne prezentacje, czyli Dni Otwarte Superauto.pl

4 czerwca 2024 Wyłączono przez redakcja

Już od 7 do 9 czerwca wszyscy fani motoryzacji będą mogli w Chorzowie, podczas Dni Otwartych w Superauto.pl, zobaczyć i dowiedzieć się więcej na temat kilkudziesięciu samochodów różnych marek.

Organizatorzy wydarzenia zaplanowali również atrakcje dla najmłodszych m.in. malowanie twarzy, modelowanie balonów oraz quiz z nagrodami.

Firma Superauto.pl po raz kolejny otwiera drzwi dla miłośników motoryzacji i nie tylko. Wtrakcie wydarzenia, które odbędzie się w dniach 7-9 czerwca wszyscy jego uczestnicy będą mogli w jednym miejscu zobaczyć nowe i używane samochody różnych marek. Podczas Dni Otwartych w Superauto.pl odbędą się profesjonalne prezentacje samochodów osobowych idostawczych – zarówno popularnych modeli, jak i niszowych marek (np. chiński koncern NIO). W trakcie wydarzenia będzie można również wziąć udział w profesjonalnym pokaziedetailingu.

Organizatorzy przewidzieli także atrakcje dla najmłodszych w tym m.in. malowanie twarzy, naukę modelowania balonów oraz quiz z nagrodami z wiedzy o ekologii.

Dni Otwarte w Superauto.pl odbędą się w dniach 7-9 czerwca w Chorzowie przy ul. Stalowej 16. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci

pinterest