Darmowy przejazd dla kibiców

21 sierpnia 2014 Wyłączono przez redakcja

Już w najbliższy czwartek (28 sierpnia) odbędzie się pierwsze spotkanie IV rundy eliminacji Ligi Europy pomiędzy Ruchem Chorzów a Metalistem Charków. Fani niebieskich będą mogli dojechać na mecz specjalnymi autobusami, które bezpłatnie przetransportują ich na stadion w Gliwicach.

Trzy autobusy przegubowe podstawione zostaną o godz. 15.30 pod bramą główną stadionu przy Cichej. – Odjazd zaplanowano na godz. 16:00. Fanów, którzy na mecz z Metalistem wybierają się własnymi samochodami Klub Ruchu Chorzów zachęca do przybycia na zbiórkę pod chorzowski stadion, aby do Gliwic wyjechała cała grupa naszych kibiców – informuje zarząd klubu za pośrednictwem strony internetowej ruchchorzow.com.pl.

Najszybciej dotrzemy na stadion autostradami A4 i A1 oraz Drogą Krajową DK 88 do ulicy Tarnogórskiej. Na miejsce można również dostać się pociągami Kolei Śląskich. Te odjeżdżają co 25 min. ze stacji Chorzów Batory. By na miejscu być odpowiednio wcześnie, najlepiej wsiąść do pociągu odjeżdżającego o godz. 16:05  lub 16:29.

TB

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest