XXIX Targi Pracy w Chorzowie

25 września 2014 Wyłączono przez Tomasz Breguła

Dziesiątki firm i kilkaset różnorodnych ofert zatrudnienia będzie czekać na zainteresowanych w hali Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu, przy ul. Dąbrowskiego 113. XXIX Targi Pracy odbędą się 1-go października w ramach Chorzowskich Dni Przedsiębiorczości.

Targi organizowane przez Urząd Miasta oraz Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie rozpoczną się o godz. 10:00 i trwać będą przez 2,5 godz. Nie tylko poszukujący pracy, ale również chętni do podniesienia swoich zawodowych kwalifikacji, znajdą tu coś dla siebie. W wydarzeniu uczestniczyć będą bowiem przedstawiciele Centrum Kształcenia Ustawicznego Ekonomistów im. Ludwika Krzywickiego w Chorzowie mieszczącej się przy ul. Urbanowicza 2.

– Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, przedstawimy naszą ofertę edukacyjną, ale przede wszystkim będziemy się starać zachęcić do zapisania się do naszej szkoły. Mamy wiele do zaoferowania, więc myślę, że naprawdę warto. Z nami, całkowicie bezpłatnie, uzyskać można wyższy status kontynuując naukę, zdobyć atrakcyjny zawód i ciekawą pracę. Po więcej szczegółów zapraszamy na nasze stoisko – mówi Zbigniew Krawczyk z Centrum Kształcenia Ustawicznego Ekonomistów.

Informator Miejski Echo Chorzowa jest partnerem medialnym szkoły. Na stoisku CKUE będzie można znaleźć najnowszy numer naszego dwutygodnika.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest