Walka o głosy wyborców trwa…

Walka o głosy wyborców trwa…

14 listopada 2014 Wyłączono przez Tomasz Breguła

Już w niedzielę chorzowianie zadecydują kto będzie rządzić miastem przez najbliższe cztery lata. Kandydaci ubiegający się o mandat radnego, a także pretendenci do objęcia fotela prezydenta miasta, do ostatniej chwili będą zabiegać o głosy wyborców. Do tej pory najbardziej aktywny wydaje się być komitet wyborczy Wspólnie dla Chorzowa. Z ich programem można się zapoznać podczas serii meetingów organizowanych w różnych częściach miasta.

– Zainteresowanie spotkaniami jest bardzo duże. Rozmawiamy z mieszkańcami o ich planach, problemach oraz o tym co ich zdaniem trzeba zmienić w naszym miP1040816eście w nadchodzących czterech latach. Myślę, że nasz program wyborczy jest odpowiedzią na realne potrzeby chorzowian – mówi Adam Trzebinczyk.

Kandydaci startujący z list wyborczych Wspólnie dla Chorzowa, podkreślają również jak ważne jest uczestniczenie w zbliżających wyborach. – Zachęcamy wszystkich by 16 listopada wybrali się do lokali wyborczych. Mamy nadzieję, że tym razem frekwencja będzie wyższa niż podczas ostatnich wyborów. To bardzo ważna by nie pozbawiać się prawa głosu i decydowania o przyszłości Chorzowa – zaznacza Dariusz Mierzwa.

MAREK KOPEL

kandydat na prezydenta miasta

Tego typu spotkania to doskonała okazja by zapoznać się z naszym programem wyborczym i porozmawiać o s

054468

prawach ważnych dla naszego miasta. Meetingi przebiegają w bardzo miłej atmosferze, a mieszkańcy chętnie dopytują się o nasze pla

ny na najbliższe cztery lata. Za każdym razem podkreślam, że w kierowaniu miastem najważniejszy jest rozsądek. Jesteśmy dalecy od rozgłaszania populistycznych idei, tak typowych dla partii politycznych. Proponujemy program przyjazny miastu

i jego mieszkańcom, a jednocześnie możliwy do zrealizowania. W taki sposób działamy już od ponad 20 lat. Rozsądek zamiast polityki – to jest to czego w tej chwili najbardziej nam potrzeba.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci

pinterest