Sportowe powitanie wiosny

25 lutego 2015 Wyłączono przez Tomasz Breguła
img_0886

fot. www.stadionslaski.pl

Wojewódzki Ośrodek Kultury i Sportu „Stadion Śląski”, jak co roku, zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnych imprezach inaugurujących sezon wiosenny. Miłośnicy biathlonu, nordic walking i sportów biegowych, na pewno nie będą zawiedzeni.

Sportowa wiosna w Parku Śląskim rozpocznie się w piątek, 13 marca. Bieg bez zakładania nart, strzelanie z broni laserowej i wspólne oglądanie relacji telewizyjnej Mistrzostw Świata w biathlonie… To wszystko podczas imprezy „Biathlon dla każdego”.

Biegacze, którzy planują sprawdzić swoją formę po długiej zimie, będą mieć ku temu okazję we wtorek, 24 marca. – W ramach akcji „Biegaj z nami na Stadionie Śląskim” zapraszamy na , czyli sprawdzian wytrzymałości. To kolejna próba przebiegnięcia jak najdłuższego dystansu w czasie 12 minut – poinformowali organizatorzy.

Ostatnią z trzech marcowych imprez będzie „Dzień Otwarty Nordic Walking”, który odbędzie się w sobotę, 28 marca. – Po raz drugi zachęcać będziemy w ten sposób do aktywnego spędzania czasu wolnego. Porady na temat techniki chodzenia z kijkami, doboru sprzętu, systematyki i obciążeń treningowych, a także wspólny trening z instruktorami nordic walking cieszyły się w ubiegłym roku sporym powodzeniem. Liczymy więc, i tym razem, na udział sporego grona sympatyków tej formy rekreacji – poinformowali organizatorzy.

AM

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest