internet Chorzów, IPTV czy kablówki?

8 marca 2015 Wyłączono przez redakcja

tv screensSzybko zbliża się era telewizji na życzenie przez internet. Siedząc przed odbiornikiem z pilotem w ręku, będziemy swobodnie przeskakiwać między filmem na YouTube, a premierą serialu w TVN lub Polsacie, a wrażeniami od razu podzielimy się ze znajomymi na Facebooku wykorzystując swoje łącza internetowe.

internet Chorzów, Graficom. TVJak będzie wyglądać telewizja przyszłości, pokazywać będą na największych na świecie targach elektroniki CES w Las Vegas producenci. Ta wizja nie jest odległa także dla internetu w Chorzowie – widzowie, graficom, tv, którzy już mają do wyboru ok. 20 aplikacji umożliwiających oglądanie telewizji w sieci – wtedy kiedy się chce i co się chce. Internet na dobre wszedł do telewizora. Coraz bardziej zbędny zaczyna być nie tylko komputer, ale i umowa z operatorem kablowym poprzez internet Chorzów. Wystarczy dostęp do sieci. Najnowsze dane firmy Deloitte nie pozostawiają wątpliwości, że to kierunek rozwoju. W ubiegłym roku 9 proc. klientów płatnej telewizji w USA zrezygnowało z płacenia za kablówkę, a 11 proc. się nad tym zastanawiało. Wolą telewizję przez internet.

TV, Graficom, Internet, abonamentPolscy klienci wyjątkowo szybko polubili oglądanie telewizji przez internet. Coraz chętniej instalujemy aplikacje pozwalające oglądać programy przez internet. Polska należy do ścisłej czołówki pod względem liczby pobrań aplikacji telewizyjnych. Poszerza się oferta aplikacji dostępnych za pośrednictwem odbiorników TV.

Producenci telewizorów założyli, że współczesne odbiorniki mają być domowym centrum rozrywki. Dlatego aplikacji i opcji oglądania telewizji jest coraz więcej. Większość dostępnych programów jest darmowa. By obejrzeć serial, film czy ulubiony talk-show, trzeba jedynie zobaczyć reklamę. Nadawcy powoli eksperymentują też z treściami płatnymi. Szlak przeciera Ipla, która oferuje kanał Ipla Film, w którym oglądać można filmy z biblioteki hollywoodzkich wytwórni.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest