Stadion Śląski – Dzień Dziecka na sportowo!

Stadion Śląski – Dzień Dziecka na sportowo!

1 czerwca 2015 Wyłączono przez redakcja

IMG_3335Blisko pół tysiąca dzieci – uczniów klas od I do VI z Zespołu Szkół Sportowych nr 2 w Chorzowie im. Gerarda Cieślika bawiło się dzisiaj na obiektach treningowych Stadionu Śląskiego.

– To prawdziwe sportowe święto naszej szkoły – cieszyła się Agnieszka Cyl, organizatorka zawodów i nauczycielka z ZSS nr 2 w Chorzowie. – Udało nam się zorganizować sportowe zabawy dla dzieci w różnych kategoriach wiekowych. Można było spróbować swoich sił w koszykówce, siatkówce, tenisie, badmintonie, unihokeju, a nawet w biathlonie – podkreśla Cyl, na co dzień prezes biathlonowego UKS-u Karlik Chorzów i dodaje – Po niezwykle udanych doświadczeniach, które mieliśmy z organizacją biathlonowych zawodów dla najmłodszych dzieci z naszej szkoły w kwietniu, IMG_3326postanowiliśmy teraz wykorzystać wszystkie stadionowe obiekty do wspólnej zabawy. Bieg i strzelanie z broni laserowej było dla uczestników ogromną frajdą. Nie zabrakło oczywiście upominków i dyplomów dla wszystkich klas. Chętnie wrócimy na obiekty Stadionu Śląskiego na kolejne imprezy.

Kilkugodzinnym zawodom towarzyszyła piękna, letnia pogoda i wspaniała sportowa atmosfera

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest