Zagrają dla potrzebujących

9 czerwca 2015 Wyłączono przez Tomasz Breguła

Finał akPatronatcji zbierania wody dla mieszkańców Chorzowa odbędzie się 26 czerwca w kompleksie boisk piłkarskich „Kresy” przy ulicy Wolności 139. Przedsięwzięcie organizowane przez nieformalne stowarzyszenie Nowoczesny Chorzów rozpocznie się o godz. 20:00 i potrwa do północy.

W ramach podsumowania akcji odbędzie się turniej piłkarski dla mieszkańców naszego miasta. – Chcemy w ten sposób zwiększyć zainteresowanie naszą inicjatywą. Mam nadzieję, że przedsięwzięcie zakończy się sukcesem i będziemy w stanie pomóc jak największej liczbie osób – zaznaczył Tomasz Sporyń, organizator.Zagrają dla potrzebujących

Woda zostanie przekazana na rzecz programu społecznego „Praca za czynsz” i trafi do najbardziej potrzebujących chorzowian. – Przewidzieliśmy, że w turnieju będzie uczestniczyć maksymalnie osiem drużyn. Jeśli zainteresowanie okaże się większe niż przypuszczaliśmy, postaramy się przyjąć większą ilość zespołów. W ramach tzw. wpisowego każdy gracz jest zobowiązany przynieść na miejsce trzy zgrzewki wód mineralnych – dodaje Tomasz Sporyń.

O zakwalifikowaniu do I Chorzowskiego Turnieju Nocnego decyduje kolejność zgłoszeń. Każdą z drużyn może reprezentować maksymalnie piętnastu zawodników. Chętni do uczestnictwa w rozgrywkach mogą zapisać się wypełniając formularz rejestracyjny znajdujący się na stronie internetowej www.nowoczesnychorzow.org.pl. Patronat nad przedsięwzięciem objął Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest