Kukiz wzywa do zmiany systemu

7 października 2015 Wyłączono przez Tomasz Breguła

Konwencja kandP1060590ydatów na posłów startujących z ramienia KWW Kukiz’15 odbyła się 6 października w katowickim Oku Miasta. Podczas spotkania z wyborcami zaprezentowali się kandydaci ze wszystkich trzech śląskich okręgów wyborczych.

– Przyjaciele, idziemy po Polskę dla obywateli. Idziemy po to by zmienić konstytucję. By obywatel miał kontrolę nad władzą – takimi słowami przywitał zgromadzonych Paweł Kukiz. – Musimy zmienić prawo, wprowadzić system prezydencki, zmienić ordynację wyborczą i znieść próg referendalny – dodawał.

Lider KWW Kukiz’15 przekonywał również o potrzebie przeprowadzenia rewolucji, konstytucyjnej zmianie systemu, a także o przeprowadzeniu reformy m.in. prawa podatkowego i wymiaru sprawiedliwości. – Nigdy nie składam żadnych obietnic, że komuś coś dam i tak dalej. Bo my wszyscy razem mP1060537usimy to wziąć i odebrać to Państwo – zaznaczał.

Podczas konwencji zaprezentowano również kandydatów startujących ze wszystkich trzech śląskich okręgów wyborczych, w tym katowickiego. Wśród nich był chorzowski radny, Adam Trzebinczyk, który podkreślał o tym jak ważne jest bezpieczeństwo narodu. – Potrzebujemy silnej i bezpiecznej Polski – przekonywał kandydat startujący z piątego miejsca na liście KWW Kukiz’15.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest